حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1642394/46 زمان: 18:56   1398/07/17 بازدید: 36,292

سید مجید امروز هم آفتابی نشد؛

ابهام تمرینات تیم ملی تا روز آخر پابرجا ماند

تیم ملی فوتبال ایران در حالی اردوی قبل از دیدار با کامبوج را به انتها می رساند که یکی از بازیکنان تا آخرین جلسه تمرینی غایب باقی ماند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال ایران چند روز اخیر را به اردوی پیش از بازی مقابل کامبوج اختصاص داده است. ملی پوشان بازی نخست خود در مرحله مقدماتی جام جهانی و جام ملتهای آسیا را برابر هنگ کنگ با برد به پایان رساندند و فردا در ورزشگاه آزادی دومین دیدار خود را مقابل کامبوج خواهند داشت.

 

تمرینات روزهای اخیر تیم ملی در حالی به مرور با اضافه شدن بازیکنان لژیونر پیگیری شده که هنوز یکی از نفرات به تیم اضافه نشده و در واقع در کل جلسات تمرینی غایب بوده است. سید مجید حسینی، مدافع لژیونر تیم ملی که در باشگاه ترابزون اسپور ترکیه توپ می زند، از همان ابتدا جزو 23 نفر لیست اعلام شده از سوی ویلموتس قرار داشت اما در شروع تمرینات خبری از او نبود. در روزهای بعد که بازیکنانی مثل میلاد و مهرداد محمدی به اردو اضافه شدند، باز هم حسینی غایب تمرینات بود.

 

امروز هم آخرین تمرین شاگردان ویلموتس قبل از بازی برابر کامبوج برگزار شد و باز هم خبری از این بازیکن جوان نبود. در حال حاضر این غیبت چند روزه، باعث ایجاد برخی گمانه زنی های مختلف درباره حسینی شده است. تعویض سید مجید در دقیقه 63 بازی آخر ترابزون مقابل ریزه اسپور احتمال مصدوم بودن او در این روزها را افزایش می دهد و یکی دیگر از گمانه زنی ها این بوده که حسینی از لیست خط خورده باشد.

 

اینکه مارک ویلموتس و دیگر اعضای تیم ملی هم تا کنون صحبتی درباره مدافع ملی پوش ترابزون نکرده اند، به مبهم ماندن وضعیت این بازیکن کمک کرده است. البته این احتمال وجود دارد که حسینی در حال حاضر با آسیب دیدگی دست و پنجه نرم کند اما شرایط بازی را تا زمان دیدار با بحرین به دست بیاورد که در این صورت دعوت شدن او به این اردو کاملا موجه ارزیابی می شود. باید دید اولین خبری که از شرایط مجید حسینی آینده دار به گوش می رسد، چه زمانی و از سوی چه کسی خواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.