حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1642438/50 زمان: 23:43   1398/07/17 بازدید: 30,557

ادامه دروازه‌بانی پیتر چک؛ این بار در هاکی روی یخ!

پیتر چک، دروازه‌بان سابق چلسی و آرسنال که اخیرا دستکش‌ها را آویخته و از فوتبال بازنشسته شده بود با یک تیم هاکی روی یخ انگلیسی قرارداد امضا کرد تا به عنوان دروازه‌بان هاکی روی یخ به میدان برود.

به گزارش "ورزش سه"، پیتر چک، دروازه‌بان سابق چلسی و آرسنال که از او به عنوان یکی از بهترین دروازه‌بانهای تاریخ لیگ برتر جزیره یاد می‌شود بعد از مدتها درخشش در زمینهای فوتبال، چندی پیش سرانجام دستکش‌ها را آویخت و از فوتبال خداحافظی کرد. ولی چک حالا بار دیگر به میادین ورزشی بازخواهد گشت چرا که او با یک تیم هاکی روی یخ انگلیسی قرارداد امضا کرده و قرار است این بار در پیست یخی هاکی دروازه‌بانی کند.

 

 

پیتر چک امروز چهارشنبه با تیم هاکی روی یخ نیمه‌حرفه‌ای گیلدفورد فینیکس قراردادی یک ساله امضا کرد تا از این پس به عنوان سنگربان این تیم هاکی بازی کند.

 

پیتر چک بعد از امضای این قرارداد در یک بیانیه که در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته گفت:" از اینکه فرصت این را پیدا کردم که بتوانم برای تیم فینیکس بازی کنم و تجربه بازی هاکی روی یخ را بدست بیاورم خوشحالم. امیدوارم بتوانم به این تیم جوان کمک کنم به هدفهایش در این فصل برسد و در تعداد بازی‌های هر چه بیشتری پیروز شود".

 

سنگربان سابق فوتبال جزیره در ادامه گفت:" بعد از 20 سال فوتبال حرفه‌ای بازی کردن ورزشی که از بچگی عاشق تماشا کردن و بازی کردنش بودم برای من تجربه فوق‌العادهای خواهد بود".

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.