حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1643159/29 زمان: 17:23   1398/07/21 بازدید: 8,647

برزیل 1-1 نیجریه

تساوی برزیل و نیجریه در روز مصدومیت نیمار

تیم های ملی برزیل و نیجریه در دیداری دوستانه در کشور سنگاپور به تساوی 1-1 رضایت دادند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم های ملی برزیل و نیجریه از ساعت 15.30 در سنگاپور به مصاف هم رفتند. پس از بازی برابر سنگال که سه روز پیش برگزار شد، این دومین بازی دوستانه سلسائو در این کشور بود.

برزیل با ادرسون، دنی آلوز، مارکینیوش، تیاگو سیلوا، رنان لودی، آرتور ملو، کاسیمیرو، گابریل ژسوس، نیمار، اورتون و فیرمینو در میدان حاضر شده بود و خیلی زود هم بر بازی مسلط شد. 

 

 

 

 

10 دقیقه پس از شروع بازی بود که نیمار از ناحیه کشاله ران پای چپ دچار مصدومیت شد و جای خود را به کوتینیو داد. برزیل تیم برتر میدان بود اما دقیقه 39 بر خلاف روند بازی دروازه خود را باز شده دید.

 

 

 

 

آریبو با دخالت موثر خود درون محوطه جریمه برزیل صاحب توپ شد و در مصاف تک به تک با ادرسون موفق به باز کردن دروازه برزیل شد. چند دقیقه بعد یک ضربه کاشته از کوتینیو می توانست کار را برابر کند ولی واکنش خوب گلر نیجریه مانع شد.

 

 

 

 

برزیل دو دقیقه پس از شروع نیمه دوم به گل تساوی دست یافت. روی ارسال کرنر دنی آلوز، ضربه سر مارکینیوش به تیر برخورد کرد ولی کاسیمیرو در ریباند موفق شد دروازه نیجریه را باز کند.

 

 

 

 

کاسیمیرو دقیقه 60 می توانست خود و برزیل را دو گله کند ولی ضربه سر او به تیر افقی برخورد کرد و با بدشانسی راهی به دروازه پیدا نکرد.

 

 

 

 

در نهایت تلاش دو تیم برای زدن گل های دیگر به نتیجه ای نرسید و بازی با تساوی 1-1 خاتمه یافت. سلسائو برابر سنگال هم به تساوی 1-1 دست یافته بود.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.