حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1643176/51 زمان: 18:51   1398/07/21 بازدید: 113,260

مدلینگ، سرگرمی همسر استراماچونی در ایران (عکس)

روز گذشته همسر استراماچونی با انتشار عکسی از خود در صفحه اینستاگرام از یک برند ایرانی رونمایی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال در آخرین گفتگویی که با سایت اسکای ایتالیا در ارتباط با شرایط زندگی در تهران داشته گفته است: «زندگی خصوصی و کیفیت زندگی در ایران خیلی بالاتر و متفاوت‌تر از چیزی است که شما از بیرون می‌بینید. تهران شهر زیبایی است و مردم مهربانی دارد. خانواده من ابتدا خیلی مطمئن به حضور در تهران نبودند اما الآن اینجا هستند و با زندگی در ایران وفق پیداکرده‌اند و از اوضاع راضی‌اند.»


این در حالی است که حدود یک ماه پیش صحبت‌هایی در خصوص رفتن این سرمربی جوان و خوش‌پوش استقلال شنیده می‌شد و کسی که جریان رفتن استراماچونی را کلید زد دالیلا، همسر استراماچونی بود که با انتشار یک متن در استوری اینستاگرام خبر داد که همسرش از استقلال رفته است. به نظرمی رسید او که مدتی پس از حضور همسرش به همراه دو فرزند خود به تهران آمد بود تا حدی از شرایط خودش در تهران راضی نیست.


 اما روز گذشته دالیلا، همسر استراماچونی با  پوشیدن یک لباس از یک برند ایرانی، در صفحه رسمی اینستاگرامش رونمایی کرد و می‌توان یکی از دلایلی که استرماچونی از شرایطش تا حدی رضایت بیشتری دارد  را به همین موضوع ربط داد. به هر حال این مربی ایتالیایی همواره چه در ایران و چه دراروپا نشان داده که به شدت به خانواده خودش وابسته است .او دراولین فرصتی که به ایران آمد شرایط  را برای برای حضور همسر و فرزندانش مهیا کردو این یکی از شروط پیوستنش به  استقلال بود.

 


گفتنی است دالیلا پیش‌از این هم در کشور ایتالیا در این بیزینس تجربه داشته و حالا قصد دارد این تجربه را در کشور ایران امتحان کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.