حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1643203/42 زمان: 20:59   1398/07/21 بازدید: 49,888

چرا کلوپ از رئال و منچستر متنفر است؟

با خواندن این مصاحبه، قطعا هواداران لیورپول بیشتر از گذشته عاشق یورگن کلوپ خواهند شد.


به گزارش "ورزش سه"، یورگن کلوپ در این حدود چهار سالی که هدایت لیورپول را بر عهده دارد، اگرچه جام های زیادی کسب نکرده و همین قهرمانی چند ماه قبل آنها در لیگ قهرمانان اولین دستاورد مهم او در آنفیلد بود، اما سبک بازی مرسی سایدی ها باعث افزایش قابل توجه هواداران این تیم در سراسر دنیا شده است.

 

 

همچنین رفتار جذاب این سرمربی آلمانی در کنار زمین و کنفرانس های مطبوعاتی، یورگن کلوپ را تبدیل به یکی از مهم ترین چهره های دنیای فوتبال کرده است. حالا رابی فاولر، گلزن سابق لیورپول در دهه 90 میلادی در مصاحبه با نشریه میرر مدعی شد کلوپ از گذشته از فلسفه مادی گرای تیم هایی چون رئال مادرید یا منچستریونایتد متنفر بوده و به هویت تیمی مانند لیورپول علاقه داشته است.

 

رابی فاولر گفت: "من چند سال پیش با یورگن کلوپ مصاحبه ای انجام دادم و او به من گفت که او پس از جدایی از بورسیا دورتموند، پیشنهاد دو باشگاه فوق العاده ثروتمند را رد کرده است که یکی از آنها قطعا منچستر یونایتد و دیگری احتمالا رئال مادرید بوده است. زیرا یورگن کلوپ از میزان تمرکز این دو باشگاه صرفا بر تاثیرات تجاری فوتبال متنفر بود.

 

یورگن کلوپ به من گفت که باشگاهی مانند لیورپول را دوست دارد زیرا آنها تعادل کافی در مورد دو فاکتور منابع مالی لازم برای رسیدن به صدر فوتبال و تاریخ، هویت باشگاه و هواداران بزرگ را در خود دارند."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.