حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1643346/29 زمان: 16:05   1398/07/22 بازدید: 5,480

لیندلوف: هیچ خطری سولسشر را تهدید نمی کند

ویکتور لیندلوف، مدافع سوئدی منچستریونایتد، معتقد است که سولسشر به انتقادات عادت کرده و هیچ خطری او را تهدید نمی کند.

به گزارش "ورزش سه"، منچستر یونایتد در فصل جدید نتایج بسیار ضعیفی را کسب کرده است. شیاطین سرخ پس از گذشت هشت هفته از لیگ برتر و تنها با 9 امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول لیگ برتر قرار دارند؛ موضوعی که باعث شده طی روزهای اخیر صحبت هایی مبنی بر احتمال اخراج اوله گنار سولسشر در صورت ادامه نتایج ضعیف این مربی در یونایتد مطرح شود.

 

 

 


ویکتور لیندلوف، مدافع سوئدی منچستریونایتد، در این رابطه صحبت کرده است. او گفت:" از آن جا که سولسشر به عنوان بازیکن نیز در منچستریونایتد حضور داشته، می داند که برای موفقیت در این جا چه چیزی لازم است. او بر روی همه چیز کنترل خوبی دارد.
همه ما به انتقادات عادت کرده ایم. وقتی شما در منچستر یونایتد حضور داشته باشید این موضوع بیشتر هم می شود و افراد بیشتری به عملکرد شما توجه می کنند.
انتقادات برای سولسشر نیز چیز عجیبی نیست. او چون خودش در این جا بازی کرده است و فشار زیاد روی بازیکنان را هم درک می کند. احتمالا هیچ خطری او را تهدید نمی کند."


منچستریونایتد هفته آینده باید در یک دیدار حساس در مقابل لیورپول صدر جدولی قرار گیرد. رقابتی که احتمالا نتیجه آن نقش بسیار مهمی در آینده سولسشر در منچستر خواهد داشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.