کد خبر: 1643377/1 زمان: 18:40   1398/07/22 بازدید: 19,450

زیدان و سخنرانی در مورد هوش مصنوعی در دوبی

سرمربی رئال مادرید به یک مراسم در دوبی دعوت شد و درباره هوش مصنوعی در ورزش صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، زین الدین زیدان امروز در دوبی حضور داشت تا در مراسم هوش مصنوعی در ورزش شرکت کند. سرمربی رئال مادرید درباره تصمیمات و تجربه‌اش با هوش مصنوعی در ورزش حرفه‌ای صحبت کرد.

 

 

 

 

سرمربی فرانسوی در این رابطه گفت:« زمانی که بازی می‌کردم همه چیز به عهده من بود و تنها توانایی‌های جسمانی و ذهنی‌ام وجود داشت. اکنون شرایط در همه نکات کمی عوض شده است. هوش مصنوعی نقش مهمی را ایفا می‌کند اما همچنان در زندگی، بشر مهم‌تر است تا ورزش.

هوش مصنوعی برای مربیان مفید بوده است و آنها می‌توانند در رابطه با تمرینات زمان کمتری را صرف کنند. با بهره گیری از بهترین کارشناسان در تلاش هستیم بازیکنان را از لحاظ فیزیکی و ذهنی برای بازی در هر چهار روز آماده کنیم.»

 

سرمربی رئال مادرید به اهمیت این علم در سطح پزشکی اشاره کرد و گفت:« در کادر پزشکی ما ۱۰ نفر حضور دارند تا ما را از آمادگی بازیکنان برای رقابت کردن مطمئن کنند. تکنولوژی باعث شده است زمان و انرژی کمتری استفاده شود.  

زندگی من پیرامون ورزش می‌چرخد. دوست ندارم استراحت کنم و از کار کردن در تمام لحظات لذت می‌برم. فوتبال هیجان من است. هدایت بهترین تیم جهان را در اختیار دارم. این موضوع باعث می‌شود همیشه آماده باشم. زمانی که هر سه روز یک بازی پیش رو دارید به آخرین چیزی که فکر می‌کنید استراحت است.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.