حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1643460/34 زمان: 10:21   1398/07/23 بازدید: 18,349

ارزانی و بازی مقابل امید ایران (عکس)

دیروز تیم امید ایران در حالی در دوحه موفق به شکست تیم امیدهای استرالیا شد که حریف از یک بازیکن ایرانی‌الاصل در ترکیب خود بهره می برد؛ دانیل ارزانی.

به گزارش "ورزش سه"، این بازیکن که حضور در اردوی تیم ملی استرالیا و بازی در ترکیب این کشور را پیش تر تجربه کرده بود توسط آرنولد به اردوی تیم امید هم دعوت شد و شب گذشته بازی در برابر ایران را تجربه کرد. آرنولد هم‌زمان هم مربی تیم ملی بزرگسالان استرالیا است و هم تیم امید.

 

در گذشته پیشنهاد حضور در ایران به دانیل ارزانی داده شده بود اما این بازیکن بعد از ارزیابی موقعیت خود تصمیم گرفت برای تیم استرالیا بازی کند. شاید به این دلیل که در زمان دعوت به حضور در اردوی ایران متوجه حضور دو تیم خوب در اردوی تیم ملی شده بود. در دو سه سال اخیر و از زمان حضور کارلوس کی روش ترافیک زیادی در خطوط سه گانه تیم ملی به وجود آمده است و خیلی از بازیکنان با کیفیت هم در سال های اخیر شانس حضور در اردوی تیم ملی را از دست داده اند.

 

دانیل ارزانی که حضور در اردوی تیم ملی استرالیا و بازی در جام جهانی 2018 را تجربه کرده است حال با تیم امید استرالیا برای صعود به المپیک 2020 توکیو می جنگند. در این تصویر حضور دانیل ارزانی را در ترکیب تیم امید استرالیا مشاهده می کنید.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.