کد خبر: 1643678/35 زمان: 09:52   1398/07/24 بازدید: 15,318

بازتاب اولین شکست ایران با مارک

شبکه RTL؛ ویلموتس در منامه شوکه شد

ثبت اولین شکست ایران در بازی های رسمی با مربی بلژیکی بازتاب گسترده ای در شبکه ها و رسانه های این کشور داشت.

به گزارش "ورزش سه"، کمتر کسی تصور می کرد شاگردان مارک ویلموتس بعد از ثبت برد 14-0 مقابل کامبوج در سفر به منامه مقابل بحرین ارائه گر نمایشی ضعیف و در ادامه شاهد شکستی تلخ باشند اما این اتفاق شب گذشته در ورزشگاه ملی شهر منامه رقم خورد تا طلسم ناکامی ها در این کشور عرب حاشیه خلیج فارس ادامه داشته باشد.


در حالی که بعد از برد پرگل مقابل کامبوج توجه رسانه های اروپایی از جمله بلژیکی به تهران جلب شده بود تا اخبار و حواشی پیرامون مارک ویلموتس پوشش داده شود بعد از باخت غیرمنتظره ایران به بحرین این پیگیری ها بیشتر هم شد تا جایی که شبکه RTL در بخش خبری همین طور سایت خود از این نتیجه به عنوان شوک تلخ برای ویلموتس در منامه نام برد.


در خبر این شبکه آمده است:« بحرین موفق شد اولین باخت مارک ویلموتس روی نیمکت ایران را در شبی رقم بزند که بعد از برد 14-0 مقابل کامبوج همه انتظار بازی آسانی را برای مارک و شاگردانش داشتند اما همه چیز برعکس شد تا ویلموتس شوک بدموقعی را در منامه تجربه کند».


سایر رسانه های بلژیکی و اروپایی نیز به این باخت عجیب ایران به بحرین واکنش نشان دادند از جمله laprovince و gva که در تحلیل های خبری خود اولین باخت ایران در بازی های رسمی مقابل تیم های عرب زبان در یک دهه گذشته را اتفاقی غیرقابل قبول برای طرفداران تیم ملی قلمداد و از دشوار شدن کار ویلموتس در تهران نوشتند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.