کد خبر: 1643786/4 زمان: 17:17   1398/07/24 بازدید: 96,519

سطح فوتبال ما با آنها حداقل سه گل فاصله است

علوی: همسر بحرینی‌ام تا صبح برایم کری خواند

مدافع سابق تیم ملی یکی از اتفاقات عجیب بعد از شکست شب گذشته مقابل بحرین را پشت سر گذاشت و کل کل جنجالی را با همسر بحرینی‌اش داشت.

به گزارش "ورزش سه"، محمد علوی، مدافع سابق پرسپولیس و تیم ملی بعد از تجربه کوتاه مدت حضور در استقلال خوزستان به عنوان سرمربی، مدعی شد شکست شب گذشته تیم ملی مقابل بحرین به عدم ساختار مناسب در فاز دفاعی مرتبط است.


او درباره این شکست که تیم ملی را به رده سوم جدول خود فرستاد، اینطور صحبت‌هایش را با ایلنا آغاز می‌کند: کاش این بازی را تماشا نمی‌کردم. خیلی به من برخورد که تیم ملی چنین نمایشی داشت و می‌توانستیم خیلی بهتر از این برابر بحرین که در سطح فوتبال ما نیست عمل کنیم. می‌دانم الان و زمانی که تیم شکست می‌خورد، خیلی‌ها انتقاد می‌کنند اما باید قبول کنیم ما زمان کی‌روش الگو داشتیم و برنامه‌ریزی‌مان بهتر بود.
علوی در ادامه صحبت‌هایش گفت: مقابل چنین تیم‌هایی نباید اجازه حضور در نزدیکی دروازه را حتی داد و مشخص است که آنها به دنبال کوچکترین فرصت هستند تا بعد از آن شرایط را برای دستیابی به امتیاز سخت کنند. در زمان کی‌روش دفاع تیمی ما خیلی بهتر بود اما الان کل سیستم دفاعی ما شده همان چهار بازیکنی که در خط عقب بازی می‌کنند که این اصلا خوب نیست و می‌تواند در دیدارهای بعدی هم برابر ما دردساز باشد.


بازیکن سابق تیم ملی البته شرایط جوی را نیز در این نتیجه بی تاثیر نمی‌داند: به نظرم با توجه به شرجی بودن هوای بحرین ما باید بعد از بازی مقابل کامبوج به کیش می‌رفتیم و تمرینات‌مان را آنجا برگزار می‌کردیم و شرایط جوی بحرین نیز در عملکرد بازیکنان تاثیرگذار باشد.


یکی از نکات جالب توجه زندگی شخصی محمد علوی، همسر بحرینی اوست. مطمئنا او روز سختی را بعد از این شکست داشته که خودش اینطور اینطور توضیح می‌دهد: بعد از بازی، خانواده همسرم خیلی برایم کری خواندند. اینقدر از تیم ملی ما مطمئن بودم که با اطمینان به آنها گفته بودم این بازی را خواهیم برد و در غیر اینصورت همگی آنها را به رستوران خواهم برد. متاسفانه باختیم و من کلی هزینه کردم. اما به خانواده همسرم گفتم مطمئن باشید در ورزشگاه آزاید سه گل به این تیم خواهیم زد که اگر این اتفاق نیفتاد باز هم شام می‌دهم. واقعا فاصله فوتبالی ما با بحرین باید سه گل باشد و به نظرم بچه‌ها دچار بدشانسی شدند وگرنه نتیجه بهتری می‌توانستیم بگیریم.


علوی درباره حرکت جنجالی تماشاگران بحرینی در زمان پخش سرود ملی ایران نیز گفت: کار خیلی زشتی بود و نباید تماشاگران بحرین چنین کاری را انجام می‌دادند شاید ما از نظر سیاسی با آنها مشکل داشته باشیم اما مردمان دو کشور که با یکدیگر مشکلی ندارند و من همین الان عازم بحرین هستم و مشکلی ندارم. به نظرم این یک نقطه تاریک از این فوتبال بود.  امثال تیم‌هایی مثل بحرین باید برای ما زنگ تفریح باشد ما باید حداقل مساوی را می‌گرفتیم این باخت باعث شد که من شب گذشته تا صبح نخوابم و کری بشنومم.


سرمربی سابق استقلال خوزستان در خصوص آینده کاری خودش گفت: ابتدا جا دارد برای سهراب بختیاری‌زاده در تیم استقلال خوزستان آرزوی موفقیت کنم ما در کلاس A مربیگری با یکدیگر بودیم او کارش را بلد است در مورد خودم هم بگویم در یکی دو روز آینده به عنوان مربی در اروند خرمشهر مشغول به کار خواهم شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.