حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1643802/29 زمان: 18:45   1398/07/24 بازدید: 12,729

ثبت رکورد جدید برای اسپانیا با توقف برابر سوئد

تیم ملی اسپانیا پس از تساوی شب گذشته برابر سوئد 26 بازی متوالی است که در بازی های مقدماتی یورو و جام جهانی متحمل شکست نشده است.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال اسپانیا سه شنبه شب در انتخابی یورو 2020 در لحظات پایانی با گل رودریگو برابر سوئد مساوی کرد تا جواز حضور در مرحله نهایی را کسب کند.طبق گزارش میسترچیپ (کارشناس اسپانیایی) لاروخا در 25 سال اخیر در تمام مراحل نهایی یورو و جام جهانی حضور داشته است. در اروپا تنها آلمان در چنین شرایطی قرار دارد.

 

 

 

 

در آمریکای جنوبی برزیل در تمام مراحل نهایی شرکت کرده است (آرژانتین در کوپا آمه ریکا 2001 بازی نکرد). در آسیا کره جنوبی چنین ویژگی ای دارد.

اسپانیا با تساوی دیشب توانست رکورد 26 بازی پیاپی بدون شکست در انتخابی یورو و جام جهانی را به ثبت برساند. این بهترین رکورد در میان تیم‌های اروپایی محسوب می‌ شود.

 

لاروخا پس از گل به یادماندنی مارچنا به بوسنی نتوانسته بود با گل در وقت‌های اضافه از شکست فرار کند. مارچنا در سال 2005 در مستایا توانست گل مساوی را در دقیقه 96 برابر بوسنی به ثمر برساند. دیشب  بالاخره رودریگو در دقیقه 92 گلزنی کرد و اسپانیا یک بار دیگر در وقت اضافه از شکست گریخت. همچنین  اسپانیا برای سی و هشتمین بازی متوالی موفق به گلزنی شد که بهترین رکورد تاریخش محسوب می شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.