حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1644090/29 زمان: 15:15   1398/07/26 بازدید: 32,295

نمی گویم از چه حرف زدیم

واکنش زیدان به لورفتن ملاقات سری با پوگبا

ملاقات زین الدین زیدان و پل پوگبا در دوبی توسط نشریه دیلی میرر فاش شد و بازتاب گسترده ای نیز داشت.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید تابستان امسال تلاش زیادی برای جذب پل پوگبا داشت ولی در نهایت با مخالفت منچستریونایتد این انتقال ممکن نشد. ستاره فرانسوی صراحتا از تمایلش برای ترک یونایتد سخن گفته بود ولی در نهایت ماندنی شد و این روزها دوران مصدومیت خود را در دوبی پشت سر می گذارد. حضور زیدان در دوبی برای یک همایش هم مزید بر علت شد تا این دو آنجا یکدیگر را ملاقات کنند. زیزو پس از بازگشت به رئال در ماه مارس، جذب پوگبا را اولویت دانسته بود و برخی می گویند پوگبا ممکن است زمستان به رئال ملحق شود.

 

 

 

 

زیدان در نشست خبری بازی فردای رئال و مایورکا، در مورد ملاقاتش با پوگبا در دوبی گفت:« کاملا اتفاقی بود. پوگبا در دوبی بود و من هم برای مراسمی به آنجا دعوت شده بودم. مدت هاست یکدیگر را می شناسیم و از این فرصت برای ملاقات استفاده کردیم. با یکدیگر صحبت کردیم ولی به شما نمی گویم در مورد چه چیزهایی. این یک مساله شخصی است.»

 

پوگبا در زمستان:« تا روز آخر نقل و انتقالات ژانویه می توانیم بازیکن جذب کنیم ولی هنوز مدت زمان زیادی تا آن روز باقیمانده و مسائل مهمتری پیش روی ماست. گزینه های مختلفی در زمستان برای باشگاه ها وجود دارد و زمانی که به انتقالات ژانویه برسیم، باشگاه ها تصمیم گیرنده خواهند بود. ما مثل همیشه با یازده بازیکن بازی خواهیم کرد و برخی نیز باید روی نیمکت بنشینند. وقتی زمانش برسد، به دنبال راه حل خواهیم بود.»

 

 

 

 

مایورکا:« این بازی در درجه اول اهمیت قرار دارد. در وقفه بازی های ملی خیلی از بازیکنان مان را در اختیار نداشتیم و برخی را هم به دلیل مصدومیت از دست دادیم. در دو روز اخیر با همه بازیکنان در دسترس تمرین کرده ایم و هدف مان چیزی نیست جز ارائه یک بازی خوب برابر مایورکا و کسب سه امتیاز.»

 

تعویق ال کلاسیکوی 26 اکتبر(4 آبان):« از اتفاقات رخ داده در بارسلونا متاسفم و کاری که به ما بگویند را انجام خواهیم داد. رئال و بارسا تابع تصمیماتی خواهند بود که افراد واجد شرایط اتخاذ می کنند. اگر بگویند 26 اکتبر باید بازی کنیم، بازی خواهیم کرد و اگر تاریخ دیگری تعیین کنند، به آن احترام خواهیم گذاشت. البته که خودم تاریخ خاصی را مدنظر دارم ولی حرف من تعیین کننده نیست؛ پس بهتر است در این زمینه سکوت اختیار کنم. بازی می تواند به 7 یا 18 دسامبر موکول شود و هیچ مشکلی از این بابت نخواهیم داشت.»

 

راموس در المپیک توکیو 2020:« با او در این مورد حرف نزده ام ولی هر تصمیمی بگیرد، حمایت خواهم کرد. راموس در 34 سالگی همیشه آماده خدمت به کشورش است و حضور در المپیک می تواند برای او و اسپانیا اتفاق خوبی باشد.»

 

 

 

 

افت لوکا یوویچ:« او بی روحیه نیست و روز به روز بهتر می شود. یوویچ به تدریج در حال صحبت به زبان اسپانیایی است و هرچند کم بازی کرده؛ ولی روی او حساب می کنم. باید توجه داشت که او جوان است و اخیرا به رئال پیوسته است.»

 

مصدومان:« مودریچ، گرت بیل، لوکاس واسکز و تونی کروس قطعا فردا با ما نخواهند بود. در وقفه بازی های ملی همیشه انتظار مصدومیت ها را داریم. بازیکنان مرتب در سفر هستند و هیچ استراحتی نیست. طبیعی است که با این شرایط، شانس مصدومیت بیشتر می شود.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.