حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1644518/41 زمان: 18:53   1398/07/28 بازدید: 27,651

تیم وینکو را آنالیز کردیم نه جلالی؛

قلعه‌نویی: چند مربی هستند که دست به هر کاری می‌زنند

امیرقلعه نویی می گوید تیمش به دلیل تعطیلات از فرم ایده آل خارج شده است.

به گزارش "ورزش سه"، قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار برابر تیمش برابر گل گهر با تسلیت ایام حسینی گفت: خیلی خوشحالم که یک بار دیگر به استان کرمان آمده ام. جایی که خاطرات خوبی از آن دارم. روزی که از تیم ملی به مس کرمان آمدم، خیلی از دشمنان من گفتند که مربیگری امیرقلعه نویی تمام شده ولی خدا و اهل بیت کمک کردند تا از شهر کرمان مربیگری ام احیا شود. خیلی خوشحالم از این بابت.  امیدوارم مس کرمان هم برگردد. تشکر می کنم از عزیزانی که برای این شهر زحمت می کشند؛ آقای ملارحمان و آقای جواهری. میهمان نوازی خیلی خوبی با ما شد. هر جا می رویم، وقتی بازی شروع می شود، رفتارها طور دیگری می شود ولی در کرمان اینگونه نخواهد بود.خیلی خوشحالم که در سیرجان هستم. امیدوارم سری بعدی که برمی گردیم، پیست اسکی و سالن چند منظوره هم درست شده باشد. چون ما وارد شدیم، دیدیم که چند جوان روی آسفالت تمرین می کردند.


او در ادامه با اشاره به مربیگری جلالی در گل گهر بیان کرد: یادم رفت به استاد خودم آقای جلالی هم سلام عرض کنم. مطمئن باشید اگر جلالی چند سال در تیم باشد، گل گهر تغییرات زیادی خواهد داشت و من این را باور دارم.


قلعه نویی سپس در مورد بازی بیان کرد: خب ما شرایط خوبی داشتیم. تعطیل شدیم؛ این برای ما خوب نیست. تیم گل گهر را آنالیز کردیم. تیم خوبی هستند و سخت کوش و با برنامه. امیدوارم فردا بازی خوبی باشد و چمن زمین اجازه بدهد تا بتوانیم فوتبال خوبی بازی کنیم. گل گهر تیم سخت کوشی است که ما را در نقش جهان متوقف کرده بودند. با این حال هر چقدر شناخت داریم، از زمان آقای وینکو است و آقای جلالی تیم را تغییر داده است. در نهایت امیدوارم بازی خوبی باشد تا کسانی که بازی را می بینند لذت ببرند. تیم ما هم نسبتا شرایط خوبی دارد. از شرایط آرمانی دور هستیم، چون چند ملی پوش داشته و در شرایط مسابقه نیستیم. قبلش ذوب آهن و پرسپولیس را بردیم ولی حالا از شرایط آرمانی به دور هستیم.


او در مورد شرایط تیمش و اینکه در خط دفاعی هنوز گلی دریافت نکرده اند، اینگونه حرف هایش را از سر گرفت: ما تیمی بستیم برای سه جام. در هر پست دو بازیکن داریم که نزدیک به هم هستند. بازیکنان جایگزین می توانند جای 4 بازیکن خط دفاعی ما را پر کنند. ما دو هدف داریم. هدف اول گل نخوردن و بعد کسب سه امتیاز.

 

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که هستند مربیان جوانی که به بزرگ ترهای خود احترام نمی گذارند، عنوان کرد: خب ببینید من به همه همکاران احترام می گذارم ولی چند نفری هستند که به فوتبال آمده اند و فوتبال را طور دیگری می بینند. من و آقای جلالی دنبال زیبایی های فوتبال هستیم. حالا برد و باخت جای خودش. ما به اندازه خودمان هم بازی هایمان را انجام دادیم و هم مربیگری امان را. منتها چند مربی هستند که دست به هر کاری می زنند. وگرنه من که به همه مربیان احترام می گذارم. استاد جلالی هم که جای خودش. من و آقای جلالی در شاهین همبازی بودیم و با آقای جلالی هم بارها بازی کردیم.


از قلعه نویی در رابطه با مشکل پرواز هواپیمایی تابان پرسیده شد و همینطور واکنش مدیر رسانه ای باشگاه گل گهر که گفته بود، سپاهانی ها در این زمینه شانتاژ می کنند، او توضیح داد: این ها یک مسائل فنی است که باید حل شود. تشکر می کنم از هواپیمایی تابان. نامه ای که به ما زده بودند، 10 شاخصه امنیتی داشت که دو مورد مهیا نشده بود. خب معمولا خلبان ها جان انسان ها را در نظر می گیرند. خودمان هم گفتیم دو ساعت اتوبوس سوار شویم، بهتر است تا جانمان را به خطر بیاندازیم ولی حالا مدیر رسانه ای باشگاه گل گهر اینگونه حرف زده است، برای من جای سوال دارد. ما فقط چیزی که اتفاق افتاد را گفتیم و امیدوارم مدیران رسانه عجول نباشند. متاسفانه در فوتبال ما هر کسی دوست دارد، حرف بزند. استان و مردم خوب کرمان اما عزیز هستند و کرمان از ان دسته استان های نجیب است. استان کرمان مهد نجیب ها است. در مجموع ما فقط توضیحی که به ما داده بودند را گفتیم نه چیز دیگر چون فنی هم نیستیم.

 

سرمربی سپاهان با اشاره به اینکه احترام نسبت به نسل قبلی میان مربیان کمتر شده، ادامه داد: بعضی می گویند بدنامی بهتر از گمنامی است ولی ما می گوییم حتی کسی اگر یک روز از ما بزرگتر است، احترامش را نگه داریم. یک مثال می زنم.  آقای شاهرخ بیانی سالیان سال کاپیتان ما بود. بعدا من سرمربی شدم و ایشان دستیار من. اما امکان نداشت از در هم زودتر از او داخل شوم. الان ولی اخلاق نیست. بعضی ها اینگونه هستند. شاید چون وزنی ندارند، این یک ابزار برای انها است.

 

امیرقلعه نویی که پیش تر سرمربی تیم فوتبال مس کرمان بود، در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش مقابل گل گهر سیرجان در مورد این موضوع گفت: من همیشه گفته ام که کاری برای کرمان انجام داده ام. من فقط تیمتان را نگه داشته ام. کار مهمی برای کرمان نکرده ام و فقط تیم را نگه داشتم که آن هم لیاقت داشت. 10 سال می شود که کرمان نیستم ولی هنوز به من زنگ می زنند و بابت آن دو سه ماه تشکر می کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.