حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1644951/29 زمان: 14:31   1398/07/30 بازدید: 13,142

بارسا تکذیب کرد؛ صلح با اتلتیکو در کار نیست

شب گذشته نشریه ال موندو ادعا کرد که بارسلونا با اتلتیکو برای صلح در قضیه گریزمان توافق کرده و بر این اساس 15 میلیون یورو به باشگاه مادریدی پرداخت خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از دیاریو اسپورت، گریزمان که در تابستان 2018 قصد داشت اتلتیکو را ترک کند، به دلیل محرومیت این باشگاه از حضور در بازار نقل و انتقالات در وندا متروپولیتانو ماند اما در پایان فصل گذشته به طور رسمی اعلام کرد که این باشگاه را ترک می کند.

بر اساس بندی که در قرارداد او گنجانده شده بود، در صورتی که باشگاهی پیش از پایان ماه ژوئن برای خرید او به توافق می‌رسید، باید 200 میلیون یورو پرداخت می کرد اما پس از آن، این مبلغ به 120 میلیون یورو کاهش پیدا می کرد؛ بندی که بارسلونا از آن استفاده کرد و در ابتدای تابستان این ملی پوش فرانسوی را به خدمت گرفت اما باشگاه اتلیتیکو مادرید اعتقاد داشت که براساس شواهد، بارسلونا با گریزمان از چند ماه قبل به توافق رسیده بود و به همین دلیل، باید مبلغ 200 میلیون یورو را برای خرید او می پرداخت.

 

 

 

 

باشگاه اتلتیکو به ایمیل هایی دسترسی پیدا کرده بود که اثبات می کردند شروع مذاکرات بارسا و گریزمان ماه مارس بوده است. نشریه ال موندو در این رابطه گزارش داد که بارسا برای اینکه اتلتیکو آن ایمیل ها را منتشر نکند، حاضر شده 15 میلیون یوروی دیگر برای انتقال گریزمان پرداخت کند تا این قضیه سرانجام به اتمام برسد. طبق این گزارش، بارسا برای انتقال  5 بازیکن اتلتیکو نیز حق رای خواهد داشت از جمله دو بازیکن تیم اول این باشگاه سائول نیگز و خیمنز.

 

 

 

 

بر این اساس هرگاه پیشنهادی برای این دو بازیکن به دست اتلتیکو برسد و در صورتی که خود بازیکن و باشگاه برای جدایی موافقت کنند و رقم پیشنهادی باشگاه خواهان نیز معقول باشد، اتلتیکو موظف است تا بارسا را در جریان بگذارد و اگر باشگاه آبی اناری با رقم انتقال برابری کند، می تواند این بازیکنان را به خدمت بگیرد.

باشگاه بارسلونا در واکنش به این ادعا اعلام کرد که با اتلتیکو برای نظارت بر انتقال 2 بازیکن در ازای پرداخت 15 میلیون یورو به توافق دست یافته اما این هیچ ارتباطی با قضیه گریزمان ندارد و جدال قضایی دو طرف بر سر این موضوع همچنان بر قوت خود باقی است.

سائول و خیمنز هر دو 24 ساله هستند و رقم فسخ شان 100 میلیون یورو است. اولی یک هافبک ثابت در تیم ملی اسپانیا و دومی مدافع ثابت تیم ملی اروگوئه است.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.