حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1645076/29 زمان: 01:06   1398/08/01 بازدید: 51,807

رودریگو گوئس:

باور نمی کردم زیدان امشب به من بازی بدهد

رودریگو گوئس، ستاره 18 ساله برزیلی رئال، اولین بازی خود در لیگ قهرمانان را تجربه کرد و رویایش به حقیقت پیوست.

به گزارش "ورزش سه"، رودریگو که از تابستان امسال به رئال اضافه شده، با تیم اول تمرین میکند ولی بازیکن تیم دوم رئال محسوب میشود. او البته در چند بازی رئال نیز در میدان حاضر بوده و حتی برابر اوساسونا موفق به گلزنی نیز شد. رودریگو چندین بار نیز در فهرست 18 نفره بوده ولی به او بازی نرسیده است. در کمال تعجب، امشب زیدان رودریگو را زوج بنزما در خط حمله رئال برابر گالاتاسرای قرار دارد و او 82 دقیقه در میدان بود. عملکرد رودریگو در مجموع خوب بود.

 

 

 

 

ستاره جوان برزیلی در پایان بازی گفت: «به خاطر اولین بازی خودم در لیگ قهرمانان، خیلی خیلی خوشحالم. این رویایی بود که به حقیقت پیوست. هر بازی در رئال دشواریهای خاص خود را دارد. امشب کاری که زیدان از من خواسته بود را انجام دادم. او به من گفت که وقتی توپ را در اختیار ندارم، روی دفاع تمرکز کنم و زمانی که توپ به من میرسد، از بازی خودم لذت ببرم. به خاطر شرایط ورزشگاه و بازی بیرون از خانه، مشارکت من در دفاع اهمیت زیادی داشت.»

 

 

 

 

رودریگو ادامه داد:« هر روز سخت تمرین میکنم و تابع تصمیمات مربی هستم. امروز زیدان به من گفت که در ترکیب اصلی قرار خواهم داشت و اصلا باور نمیکردم. کمی عصبی شدم ولی از این بازی لذت بردم. در پایان همه بازیکنان به من تبریک گفتند.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.