حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1645136/34 زمان: 11:29   1398/08/01 بازدید: 38,310

پاسخ عاشوری؛ چرا به پرسپولیس نه گفت؟

در هفته ای که لیگ یک به بهانه بازی های جام حذفی تعطیل بود تیم خوشه طلایی بازی دوستانه با تیم های پرسپولیس و سپاهان را رد کرد و به مصاف تیم ملی جوانان رفت.

به گزارش "ورزش سه"، محسن عاشوری – سرمربی تیم خوشه طلایی در این باره می گوید: شاید بازیکنانم دوست داشتند که با تیم پرسپولیس یا سپاهان بازی کنیم. من از کادر فنی هر دو تیم به خاطر پیشنهاد بازی دوستانه تشکر می کنم و اگر این فرصت در آینده باز هم مهیا شود به طور حتم برگزاری بازی دوستانه  با پرسپولیس یا سپاهان را برنامه ریزی خواهیم کرد. اما باید بگویم ما پیش از پیشنهاد تیم های پرسپولیس و خوشه طلایی از تیم ملی جوانان پیشنهاد بازی دوستانه دریافت کردیم و از نظر اخلاقی درست نبود که این بازی را کنسل کنیم و به مصاف تیم پرسپولیس یا سپاهان برویم. ضمن اینکه من دوست داشتم با برگزاری این بازی دوستانه در مسیر آماده سازی تیم ملی جوانان به این تیم کمک کنیم. آنها در بازی با ما ارایه گر فوتبال خوبی بودند و من یقین دارم با این فوتبال و تلاشی بیشتر در ماه های آتی در رقابت های مقدماتی جام ملت ها موفق عمل خواهند کرد. من بازیکنان خوبی در ترکیب این تیم دیدم. مربی این تیم (سیروس پورموسوی) هم مربی جوان و با شخصیتی است و با توجه به تجربیات حضور در لیگ برتر می تواند در تیم ملی جوانان موفق عمل کند. نکته قابل توجه برای من در تیم ملی جوانان بازی با سیستم 2-4-4 بود و این نشان می دهد تیم ملی جوانان به دنبال ارایه بازی تهاجمی است و این نکته قابل توجهی است.

 

محسن عاشوری ادامه داد: اگر برنامه بازی های ما با بازی های تیم ملی جوانان تداخل پیدا نکند حتما بر سر بازی های تیم ملی جوانان حاضر خواهم شد. حمایت از تیم ملی جوانان و دیگر تیم های ملی را وظیفه خود می دانم و در هر جایگاهی کمکی از دست بر آید دریغ نخواهم کرد.

 

سرمربی تیم خوشه طلایی در پایان در خصوص بازی امروز تیمش با گل ریحان گفت: حریف یکی از تیم های خوب و قابل احترام رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور بشمار می رود. همه تلاشمان این است با نهایت تمرکز و توان در میدان حاضر شویم و فوتبال خوبی ارایه دهیم. اما به یقین بازی سختی را پیش رو خواهیم داشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.