حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1645194/1 زمان: 16:09   1398/08/01 بازدید: 3,892

حذف هر سه کماندار ایران از بازیهای نظامیان جهان

در ادامه رقابتهای نظامیان جهان که در «ووهان چین» در حال برگزاری است، هر ۳ نماینده ایران در رشته تیروکمان با شکست برابر حریفان خود از دور مسابقات حذف شدند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، در ادامه رقابتهای نظامیان جهان که در «ووهان چین» در حال برگزاری است، کمانداران ایران در بخش ریکرو انفرادی و تیمی با شکست برابر حریفان خود از گردونه مسابقات حذف شدند.

 

در این رقابتها مازیار سهرابی، متین سبزی و محمد صالح سعید کمانداران شرکت کننده در مسابقات نظامیان جهان بودند که با شکست در مرحله یک سی و دوم از راهیابی به مرحله بعد بازماندند.

 

در بخش ریکرو انفرادی مردان، مازیار سهرابی در مرحله یک سی و دوم با نتیجه ۶ بر صفر برابر کماندار مجارستان دیدار را واگذار کرد، متین سبزی در همین مرحله با نتیجه ۷ بر یک برابر کماندار هند شکست خورد و محمد صالح سعید با نتیجه ۶ بر صفر رقابت را به کماندار کره جنوبی واگذار کرد.

 

همچنین در ریکرو تیمی مردان و در مرحله یک هشتم نهایی تیم ایران با ترکیب مازیار سهرابی، متین سبزی و محمدصالح سعید برابر تیم هند به میدان رفت و با نتیجه ۶ بر صفر دیدار را واگذار کرد و از راهیابی به مرحله بعد بازماند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.