کد خبر: 1645246/47 زمان: 20:05   1398/08/01 بازدید: 10,398

نصرتی: ما تیم کاملی هستیم

محمد نصرتی می گوید تیم کاملی دارد اما چند نفر از بازیکنانش در بعضی بازی ها خیلی خوب هستند و بعد دچار افت می‌شوند.

به گزارش "ورزش سه"، محمد نصرتی سرمربی تیم گل ریحان پس از پیروزی مقابل خوشه طلایی در گفتگو با خبرنگار ما درباره این بازی اظهار داشت: اول به بچه ها تبریک می‌گویم، این یک برد ارزشمند و سختی بود. تیم حریف بسیار قابل احترام بود و نتایجشان هم این موضوع را نشان می‌داد. به عنوان تیمی که از لیگ دو به لیگ آزادگان صعود کرده، نمایش خوبی داشتند.

 

او درباره تقابل با یک مربی پرسپولیسی دیگر هم گفت: از این جنبه حساسیتی برای من نداشت. آقای عاشوری یک مدت مربی من در پرسپولیس بودند و احترامشان واجب است. تیمشان هم که دیدید واقعا باکیفیت و مدعی صعود هستند.

محمد نصرتی درخصوص حضور بازیکنان باتجربه در تیمش عنوان کرد: ما چند بازیکن خوب باتجربه داریم. مثل حسین پاپی اما من نمی خواهم تک تک نام ببرم. این بازیکنان عصای دست من در کادرفنی هستند و البته در کنار آن ها هم بازیکنان جوان خوبی هستند. همه بازیکنان ما تمرکز بالایی دارند و من فکر می کنم تیم کاملی هستیم. بازیکنان شرح وظایف خودشان را به خوبی انجام می دهند. پتانسیل بازیکنان ما خیلی بالاست اما نمی دانم چرا یک بازی خیلی خوب هستند و بعد افت می کنند، باید به صورت خصوصی با آن ها صحبت کنم.

 

سرمربی تیم گل ریحان درباره شرایط لیگ یک نیز در پایان گفت: رقابت و جذابیت در لیگ یک امسال بیشتر شده و کیفیت بازی ها هم بالا رفته. فاصله تیم ها هم کم شده و هر تیمی برای صعود باید تا پایان فصل عملکرد خوبی داشته باشد. الان حتی تیم های میانه جدولی هم می‌توانند با چند پیروزی به منطقه صعود برسند و من این را به بچه ها هم گفته ام.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.