حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1645825/29 زمان: 14:20   1398/08/04 بازدید: 31,092

خوان گاسپارت:

من با بارسا و با تانک پلیس به برنابئو رفتم!

رئیس سابق بارسلونا معتقد است که ال کلاسیکو باید امروز در نوکمپ برگزار می شد و تعویقش کار درستی نبوده است.

به گزارش "ورزش سه"، قرار بود امروز در نوکمپ ال کلاسیکو بین بارسلونا و رئال مادرید برگزار شود ولی کمیته برگزاری بازی ها این بازی را به تعویق انداخت و 27 آذرماه شاهد برگزاری آن خواهیم بود.

علت تعویق، اغتشاشات کاتالونیا پس از اعلام حکم نهایی سران جدایی طلب کاتالان است. شرایط امنیتی در شهر بارسلونا و دیگر مناطق کاتالونیا به گونه ای نبود که شرایط برای برگزاری ال کلاسیکو مهیا باشد.

 

 

 

 

خوان گاسپارت که سال ها نایب رئیس بارسا بود و بین سال های 2000 تا 2003 نیز ریاست باشگاه را برعهده داشت، در مورد تعویق ال کلاسیکو گفت:« با این قضیه مخالف بودم و معتقدم بازی نباید به تعویق می افتاد. درست است که اتفاقات اخیر از لحاظ توریستی به بارسلون ضربه زده است و خیلی ها سفرشان را به این شهر لغو کرده اند اما شرایط آنقدرها بد نبود که ال کلاسیکو به تعویق بیفتد.

زمانی من همراه بارسا و با تانک به برنابئو رفتم و یادم است ماموران مسلح جلوی ورزشگاه حضور داشتند تا مانع حمله هواداران رئال به ما شوند. در آن زمان هولیگانیسم بسیار بیشتر از حالا بود. اهمیت ال کلاسیکو را تازه کشف که نکرده ایم. این بازی همیشه چه در نوکمپ و چه در برنابئو حواشی و نیز خطرات خود را دارد. به نظر من بازی باید امروز برگزار می شد.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.