کد خبر : 1645915 | 04 آبان 1398 ساعت 20:44 | 86.4K بازدید | 0 دیدگاه

فتاحی: تنها دلخوشی مردم آن منطقه همین تیم است

واکنش سازمان لیگ به کناره گیری پارس جم از لیگ برتر

رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ می گوید پارس جنوبی از لیگ کناره گیری کند، هیات رییسه در این خصوص تصمیم گیری خواهد کرد.

واکنش سازمان لیگ به کناره گیری پارس جم از لیگ برتر

به گزارش "ورزش سه"، سعید فتاحی در گفت و گویی که امروز با رادیو ایران انجام داد درباره انتشار خبر کناره گیری پارس جنوبی جم از رقابت های لیگ برتر به دلیل مشکلات مالی عنوان کرد: امیدوارم این اتفاق نیفتد. از مسئولان بوشهر و نمایندگان مجلس می‌خواهیم به شرایط این تیم رسیدگی کنند. فکر نکنم اصطلاح قانون سخت باشد.


وی ادامه داد: صبح روز گذشته در شهر جم حضور داشتم، شهری که هوای آلوده دارد، اما دلخوشی مردم به فوتبال است. آبادان و مسجدسلیمان نیز چنین شرایطی را دارند. مردم در هوای آلوده زندگی می‌کنند و تنها دلخوشی‌شان همین فوتبال است. وقتی از آبادان بخواهید رد شوید، هزارات گاز سمی وارد بدن می‌شود. کار سختی نیست که پیگیری کرده تا این اتفاق برای تیم‌های نفتی نیفتد.


در واکنش به این پرسش که اگر باشگاه پارس جنوبی رسما کناره‌گیری کند، سازمان لیگ چه تصمیمی خواهد گرفت، گفت: پیش‌بینی این مسئله شده و در هیئت رئیسه تصمیم‌گیری خواهد شد. مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش از وزارت نفت خواسته بود که پیگیر وضعیت تیم‌های نفتی باشند. اینجا فقط بحث فوتبال نیست، چرا که فوتبال یک پدیده اجتماعی است.


رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره اینکه در پارس جنوبی بدون مدیرعامل کسی حق امضا ندارد، افزود: همانطور که فراز کمالوند گفت، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم استعفاء داده و شخصی جایگزین او نشده است. این مساله روی زندگی مردم تأثیر می‌گذارد. متأسفانه هم صنعت نفت مشکل دارد و هم نفت مسجدسلیمان. ما به وزیر نفت نامه داده‌ایم که وضعیت این سه تیم را تعیین تکلیف کند. قرار بود خصوصی‌سازی کنند، اما در حال حاضر خریداری برای این سه باشگاه نیست. اگر مسئولان شهر مسجدسلیمان پای کار نمی‌آمدند، مهدی تارتار در این تیم نمی‌ماند. نفت آبادان و مسجدسلیمان خوب نتیجه می‌گیرند و نیازمند حمایت مسئولان هستند.

دیدگاهها