حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1648428/1 زمان: 18:48   1398/08/16 بازدید: 14,613

رونمایی یوفا از طرح "فدراسیون فوتبال آینده"

اتحادیه فوتبال اروپا طرح استراتژیک خود را با عنوان "فدراسیون فوتبال آینده" معرفی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، این نهاد طرح "فدراسیون فوتبال آینده" را تدوین و معرفی کرد که هدف از آن اطمینان‌بخشی یوفا و فدراسیون‌های عضو از افزایش کارآیی در راستای برنامه‌های مهمی همانند افزایش مشارکت، استفاده حداکثری از توانمندی‌های تجاری و ایجاد روابط مستحکم با هواداران است. این مفهوم استراتژیک با همکاری 55 فدراسیون عضو یوفا و 80 نماینده صنایع و مشاوران تجارت جهانی تدوین شده است.

 

 

 

 

الکساندر چفرین، رئیس اسلوونیایی اتحادیه فوتبال اروپا نیز در این رابطه گفت: جهان در حال تغییر است و فوتبال هم باید با آن همگام باشد تا بتواند با آرامش نیازهای آینده خانواده این ورزش بزرگ را فراهم کند. برای انجام این کار باید جسارت داشته باشیم. نیازمند اهداف روشنی هستیم که به ما اجازه می‌دهند ایده توسعه را عملی کنیم و رویاهای ما را برای آینده فوتبال اروپا برآورده خواهند کرد. با این طرح ما به ارتفاعات جدید صعود می‌کنیم و موقعیت فوتبال در جامعه اروپایی تقویت می‌شود.

طرح "فدراسیون فوتبال آینده" یک چارچوب روشن و شفاف را برای فدراسیون‌های عضو یوفا جهت توسعه این ورزش در کشورها تضمین می‌کند. این استراتژی باعث همکاری نزدیک‌تر فدراسیون‌ها با یوفا می‌شود تا به اهدف خود برسند و از رشد مداوم خود در اروپا اطمینان پیدا کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.