حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1648508/50 زمان: 12:16   1398/08/17 بازدید: 48,510

ولخرجی رئال برای جلوگیری از انتقال رودریگو به بارسا

روزنامه اسپانیایی اسپورت فاش کرد که بارسلونا پیش از رئال مادرید به دنبال جذب رودریگو گوئس ستاره جوان برزیلی این تیم بوده ولی به دلیل قیمت بالای پیشنهادی، در رقابت با رئال شکست خورده است.

به گزارش "ورزش سه"، رودریگو گوئس، ستاره برزیلی جوان رئال مادرید این روزها یکی از ستاره‌های درخشان این تیم است و از او به عنوان یکی از بازیکنان آینده‌دار رئال یاد می‌شود. اما روزنامه اسپانیایی اسپورت در گزارشی فاش کرد که بارسلونا زودتر از رئال مادرید این استعداد برزیلی را کشف کرده و به دنبال جذب او بوده ولی در نهایت در رقابت بر سر جذب او مقابل رئال مادرید شکست خورده است.

 

 

بر اساس این گزارش بارسلونا علاقه زیادی به جذب رودریگو گوئس از باشگاه سانتوز برزیل داشته ولی فلورنتینو پرز که از ناکامی رئال در جذب نیمار عصبانی بوده برای اینکه رئال در مورد گوئس هم شکستی دوباره را تجربه نکند با قبول مبلغی بسیار بالاتر از آنچه بارسا در نظر داشته او را به برنابئو منتقل کرده است.

 

بر اساس گزارش اسپورت یک سال قبل از رودریگو، اتفاق مشابهی بین دو باشگاه بر سر جذب وینیسیوس هم رخ داده. زمانی که رودریگو گوئس به تیم بزرگسالان سانتوز می‌رسد بارسا تلاش خود را برای جذب او آغاز می‌کند ولی رئالی‌ها در همین زمان وارد معادله شده و با پیشنهاد هشت میلیون یورو پاداش برای رودریگو و هشت میلیون کمیسیون به ایجنت او کاری می‌کنند که بارسا که این مبالغ را بیش از حد می‌دانسته از دور کنار برود.

 

علاوه بر این مبالغ، باشگاه فلامنگو 45 میلیون یورو بابت وینیسیوس و باشگاه سانتوز 40 میلیون یورو بابت رودریگو از رئال دریافت می‌کنند. این در حالی است که بارسا حاضر نبوده برای خرید رودریگو گوئس چنین مبالغی بپردازد. اسپورت می‌گوید مبالغ پرداختی برای خرید رودریگو و ویسینیوس تا کنون به صورت علنی اعلام نشده و این روزنامه برای اولین بار به آنها دسترسی پیدا کرده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.