حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1648539/29 زمان: 14:28   1398/08/17 بازدید: 40,542

اتهام عجیب گلر اسلاویا به مسی کذب بود (عکس)

روز گذشته اندری کولار گلر اسلاویا پراگ لیونل مسی را به بی محلی و بی احترامی به بازیکنان تیمش متهم کرده بود.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از موندودپورتیوو، بارسلونا سه شنبه شب در نوکمپ نتوانست برابر اسلاویا پراگ به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست یابد. ستاره اول بازی اندری کولار گلر اسلاویا بود که 5 موقعیت مسلم گلزنی را از لیونل مسی و دیگر ستاره های بارسا گرفت.

کولار در پایان بازی به انتقاد از مسی و بازیکنان بارسا پرداخت و گفت که فقط مارک آندره تراشتگن رفتاری مناسب با آنها داشت:« تراشتگن در تونل ورزشگاه منتظر بود و من را که دید، خیلی گرم احوالپرسی کرد و به من به صورت ویژه ای تبریک گفت. تراشتگن گفت که مدت ها چنین درخششی از یک دروازه بان ندیده بود و اینکه از بازی با پای من هم بسیار خوشش آمده است.

تعریف و تمجید او برای من حکم یک پاداش را داشت. اینکه دروازه بانی به بزرگی تراشتگن از شما تعریف کند، حس فوق العاده ای دارد. دیگر بازیکنان بارسا از جمله مسی بدون توجه به ما رد شدند و به رختکن رفتند. حتی یک سلام و خوش و بش ساده هم نکردند؛ در حالی که خیلی از ما منتظرشان بودیم تا پیراهن های مان را با یکدیگر تعویض کنیم. انتظار رفتاری متفاوت از مسی و ستاره های بارسا داشتیم.»

 

این ادعا البته کذب از آب در آمد؛ چرا که تصاویری منتشر شده است که نشان می دهد نه تنها مسی با کولار که با دیگر بازیکنان اسلاویا در پایان بازی خوش و بش کرده است و هیچ بی احترامی در کار نبوده. مشخص نیست که چرا کولار چنین اتهامی را به مسی و بازیکنان بارسا وارد کرده است.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.