حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1648606/48 زمان: 19:10   1398/08/17 بازدید: 6,653

این برد را به حمیداوی تقدیم می‌کنم

گل‌محمدی: با گل قشنگی دفاع پارس را باز کردیم

سرمربی شهر خودرو گفت: پیش‌بینی می‌کردیم که بازی سختی را در پیش داشته باشیم. حریف با دفاع لایه لایه کار را برای ما سخت کرد.

 

به گزارش "ورزش سه"، یحیی گل‌محمدی سرمربی شهرخودرو پس از برتری یک بر صفر تیمش برابر پارس جنوبی جم، گفت: پیش‌بینی می‌کردیم که بازی سختی را در پیش داشته باشیم. حریف با دفاع لایه لایه کار را برای ما سخت کرد و باید در این نوع مسابقات، از تک موقعیت‌ها استفاده خوبی داشته‌ باشیم تا راحت‌تر فوتبال بازی کنیم‌. نقطه قوت ما گل نخوردن و بعد از آن بردن بود. صبر و حوصله داشتیم و با استفاده از این عنصر به برد خوبی رسیدیم.

 

وی در ادامه گفت: خوشبختانه در نیمه دوم گل قشنگ و زیبایی زدیم و توانستیم با ارسال خوب، دفاع فشرده حریف را پشت سر بگذاریم. از کسب سه امتیاز خوشحالم زیرا بازی حساسی بود و بازیکنانم کمی استرس داشتند. این سه امتیاز خانگی کمک زیادی به ما کرد تا همچنان جزو بالانشینان باشیم‌. باید از بازیکنانم که زحمت زیادی کشیدند، تشکر کنم و خیلی خوشحالیم از این برد. همچنین هواداران هم در این روز حمایت خوبی داشتند. از این فرصت می‌خواستم استفاده کنم و برد را به آقای حمیداوی و مجموعه شهرخودرو تقدیم کنم. آن‌ها همواره با وجود فشار زیاد، از ما حمایت کرده‌اند و از ایشان ممنونیم‌. در نهایت مزد صبرمان را در این بازی گرفتیم.

سرمربی شهر خودرو در خصوص مصدومیت فرامرزی گفت: در خصوص وضعیت آسیب دیدگی علی فرامرزی هم نمی‌دانم شرایط به چه شکل است ولی به نظر نمی‌رسید که وضعیت پایش چندان جالب باشد و باید عکس برداری کنیم و ببینیم چه شده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.