حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1648626/42 زمان: 20:12   1398/08/17 بازدید: 4,935

حمایت اونای امری از کاپیتانی اوبامیانگ

اونای امری، سرمربی آرسنال ضمن تمجید از لسترسیتی مدعی شد این دیدار فرصت خوبی برای تیمش است.

به گزارش "ورزش سه"، برخی رسانه ها معتقدند دیدار برابر تیم رده سوی لسترسیتی، آخرین فرصت اونای امری برای حفظ شغل خود در آرسنال است. اونای امری در نشست خبری پیش از این دیدار حاضر شده و در مورد دادن بازوبند کاپیتانی به پیر امریک اوبامیانگ نیز صحبت کرده است.

 

 

دیدار با لسترسیتی: "آنها فصل را با اعتماد به نفس زیادی آغاز کرده و نتایج خوبی کسب می کنند و اکنون شش امتیاز بیشتر از ما دارند. فردا یک چالش بزرگ و یک فرصت بسیار خوب برای ما است. ما هنوز در خانه خود مغلوب نشده ایم. اگرچه در بازی های خانگی امتیازاتی از دست داده ایم اما هنوز شکست نخورده ایم. ما می توانیم با ارائه عملکرد خوب و کسب نتیجه احساس قدرت کرده و در خارج از خانه نیز این روند را ادامه دهیم.

 

کاپیتانی اوبامیانگ: "بله، او کاپیتان آرسنال است. کاپیتان ما در تابستان آرسنال را ترک کرد و من ابتدا گرانیت ژاکا را انتخاب کردم. حالا اوبامیانگ همه خصوصیات لازم برای بستن بازوبند را داشته و کاپیتان بعدی ما لقب دارد. اوبامیانگ بهترین گلزن سال گذشته لیگ بود و من می دانم که او به زمان نیاز دارد تا همه این مسئولیت را به عهده بگیرد، اما ما از او حمایت خواهیم کرد. همه بازیکنان از کاپیتان ها حمایت خواهند کرد و ما نیز قصد داریم از اوبامیانگ به عنوان کاپیتان اول حمایت کنیم."

 

شرایط دفاعی آرسنال: "ما باید پیشرفت کنیم اما ما نیز در حالا طی کردن انجام یک پروسه هستیم و اتفاقات زیادی در حال وقوع است، اما شرایط دفاعی آرسنال باید بهتر شود."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.