حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1648827/30 زمان: 17:55   1398/08/18 بازدید: 7,772

چلسی 2-0 پالاس: آبی ها همچنان روی نوار برد

چلسی در دیداری از هفته دوازدهم لیگ برتر موفق شدند با نتیجه 2-0 کریستال پالاس را شکست بدهند.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان فرانک لمپارد که در 7 هفته اخیر، شش پیروزی کسب کرده بودند، در دیدار امروز هم نمایش بهتری از حریف داشتند و در نهایت با گل های نیمه دوم تامی آبراهام و کریستین پولیشیچ، توانستند تیم سختکوش کریستال پالاس را از پیش رو بردارند.

چلسی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی بر بازی مسلط بود اما بازیکنان این تیم نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند. در دقیقه 12، روی حرکت خوب ویلیان، آبی ها صاحب اولین موقعیت خوب شان شدند اما پولیشیچ نتوانست از این فرصت استفاده کند.

دو دقیقه بعد، روی یک ضربه آزاد، بار دیگر ویلیان روی دروازه پالاس خطرساز شد اما این بار هم ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.  بازی با همین روند ادامه داشت و باز هم این بازیکنان میزبان بودند که روی دروازه حریف خطرساز می شدند اما ضربات نهایی آنها راهی به چهارچوب پیدا نمی کرد. از جمله در آخرین دقیقه نیمه اول که ارسال کانته به مقابل دروازه، با ضربه سر پولیشیچ همراه شد اما این موقعیت هم تبدیل به گل نشد و نیمه اول با تساوی 0-0 به پایان رسید.

نیمه دوم را هم چلسی هجومی آغاز کرد و این بار خیلی زود به گل رسیدند. روی یک حرکت تیمی، پاس در عمق ویلیان، پشت مدافعان پالاس به آبراهام رسید و او هم در موقعیت تک به تک، با ضربه ای دقیق، دروازه را باز کرد.

 

 

حملات چلسی بعد از این گل هم ادامه داشت و در دقیقه 59، حرکت انفرادی پولیشیچ و ضربه دیدنی او، می توانست به گل دوم منتهی شود اما واکنش خوب ویسنته گوایتا، دروازه پالاس را نجات داد.

در ادامه هم این بازیکنان میزبان بودند که همچنان به دنبال زدن گل های بعدی بودند اما در دقیقه 70، چیزی نمانده بود که روی یک ارسال، تامکیز با ضربه سر کار را به تساوی بکشد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

بعد از این موقعیت بازیکنان پالاس کمی پیش کشیدند اما این چلسی بود که سرانجام در دقیقه 79 به گل دوم رسید. روی یک حمله سریع بود که توپ درون محوطه جریمه به باتشوایی رسید. ضربه او به مدافع حریف برخورد کرد و پولیشیچ در مقابل دروازه با ضربه سر کار را تمام کرد.

در دقایق پایانی باز هم این آبی ها بودند که موقعیت های بیشتر و بهتری برای زدن گل های بیشتر داشتند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری 2-0 چلسی به پایان رسید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.