کد خبر: 1649251/43 زمان: 14:50   1398/08/20 بازدید: 25,372

در بازی های آینده حرف‌های زیادی برای گفتن داریم

نظری: قول می‌دهم به استقلال گل می‌زنیم

نساجی در هفته یازدهم یک بازی دشوار برابر استقلال تهران دارد هرچند این بازی در ورزشگاه وطنی قائمشهر و در حضور هواداران پرشور نساجی برگزار می شود.

به گزارش" ورزش سه" نساجی در 5 هفته اخیر لیگ برتر نتوانسته دروازه حریفانش را باز کند. اتفاقی که با توجه به بازی تهاجمی این تیم کمی عجیب به نظر می رسد. محمدمهدی نظری فصل گذشته 5 گل برای نساجی زد اما او در این فصل از خط حمله به خط میانی منتقل شده و هنوز برای تیمش گلزنی نکرده است.


مهاجم شیرازی تیم نساجی درباره بازی با نفت مسجد سلیمان گفت:" برخلاف نظر خیلی‌ها، در هر دو نیمه خوب بازی کردیم و می‌توانستیم برنده بازی باشیم، از فرصت‌هایی که داشتیم خوب استفاده نکردیم. چون بازی در زمین حریف بود نیمه اول را مدارا کردیم و در نیمه دوم کاملا فشار آوردیم و توانستیم به موقعیت‌های خوبی دست پیدا کنیم که متاسفانه گل نشد."


او با اشاره به عملکرد نساجی در ده هفته از رقابت های لیگ برتر گفت:"انصافا در بازی‌های این فصل، عملکرد خیلی خوبی داشتیم، نتایج بدی هم نگرفتیم و بازی‌های زیبایی انجام دادیم اما خب بدشانس هم بودیم. همه تیم‌ها روی ما حساب ویژه‌ای باز کردند و محکم و حتی دفاعی مقابل ما قرار می‌گیرند. "


او اضافه کرد:" تیم امسال‌مان خیلی خوب است، از لحاظ سنی هم، میانگین سنی تیم، پایین آمده، بازیکنان جوان خیلی خوبی جذب تیم شدند و توانستند به تیم کمک کنند. مطمئنم در ادامه لیگ، حرف‌های زیادی برای گفتن داریم."


نظری درباره بازی هفته آینده این تیم برابر استقلال گفت:" بازی با استقلال هم، مانند همه بازی‌هاست با این تفاوت که بازی از شبکه سه به صورت زنده پخش می‌شود. با تیم قدرت‌مندی بازی داریم که مثل خودمان، فوتبال خوبی بازی می‌کنند، انشالله در زمین خودمان، خوب بازی کنیم و بازی را ببریم تا دل هواداران‌مان شاد شود."


 او در پایان در پاسخ به این سوال که چرا نساجی نمی تواند در این هفته ها گلزنی کند گفت:" این روزها، فوتبال، روی خوشش را به ما نشان نمی‌دهد. بدشانس هستیم و توپ‌های‌مان داخل دروازه نمی‌رود. به بی‌دقتی و عدم تمرکز هم ربطی ندارد. به نظرم ما افت نکردیم، فوتبال خوبی ارائه می‌دهیم و موقعیت‌های خیلی خوبی گیرمان می‌آید. استرس هم روی گل‌زنی‌مان تأثیر گذاشته، این قول را به هواداران می‌دهم که انشالله در بازی با استقلال گل می‌زنیم. امتیازهای مثبت تیم‌مان در این هفته‌ها، این است که خوب بازی می‌کنیم، در هر بازی موقعیت‌های زیادی خلق می‌کنیم و گل نمی‌خوریم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.