کد خبر: 1649373/50 زمان: 10:20   1398/08/21 بازدید: 18,077

دفاع شزنی از رونالدو: عصبانیتش طبیعی است

شزنی، دروازه‌بان یوونتوس از کریستیانو رونالدو که در دیدار با آث میلان بعد از تعویض شدن، با عصبانیت وارد تونل ورزشگاه شده و زمین را ترک کرده بود، دفاع کرد.

به گزارش "ورزش سه"، وویچک شزنی، دروازه‌بان یوونتوس از واکنش عصبانی هم‌تیمی‌اش کریستیانو رونالدو بعد از تعویض در دیدار یووه و آث میلان به عنوان واکنشی نرمال یاد کرده و ضمن دفاع از ابرستاره پرتغالی گفت این رونالدو است که در طول فصل در لحظات حساس و کلیدی ورق را به نفع یوونتوس برخواهد گرداند.

 

رونالدو در جریان دیدار یوونتوس و آث میلان در زمانی که بازی با تساوی بدون گل پیش می‌رفت، برای دومین بار در دو بازی پیاپی، در میانه مسابقه تعویض شد و جای خود را به پائولو دیبالایی داد که در ادامه گل پیروزی‌بخش یووه را به ثمر رساند. رونالدو بعد از تعویض شدن بدون اینکه به سمت نیمکت تیمش برود مستقیما وارد تونل ورزشگاه شده و زمین را ترک کرد. گفته می‌شود رونالدو قبل از به صدا در آمدن سوت پایان بازی ورزشگاه را کلا ترک کرده است.

 

 

اما شزنی، دروازه‌بان یوونتوس با دفاع از رونالدو گفت:" به نظر من اینکه یک ستاره بزرگ وقتی زمین بازی را ترک می‌کند کمی عصبانی باشد طبیعی است. او مثل همیشه با شرایط فیزیکی بهتر برخواهد گشت و در مراحل حساس و کلیدی فصل ورق را به نفع یوونتوس برخواهد گرداند".

 

 

سنگربان یوونتوس در ادامه گفت:" رونالدو در هفته‌های اخیر با آمادگی صد درصد تمرین نکرده ولی او بعد از وقفه بازی‌های ملی بهتر خواهد شد. همه می‌دانیم که رونالدو چه کیفیت و شخصیتی دارد".

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.