حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1649409/34 زمان: 12:27   1398/08/21 بازدید: 17,397

کادر فنی بانوان میهمان ویلموتس (عکس)

سرمربی تیم فوتبال زیر ۲۳ سال بانوان گفت: با توجه به اینکه تیم ها در سطح آسیا رشد خوبی دارند، نمی توان دیگر حریفی را دست کم گرفت.

به گزارش" ورزش سه"، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مریم آزمون - سر مربی تیم ملی فوتبال زیر 23 سال گفت: تمرینات تیم عصر دیروز پایان یافت و بازیکنان پس از استراحتی کوتاه از 24 آبانماه دور جدید تمرینات خود را از سر خواهند گرفت تا در رقابت های کافا عملکرد خوبی را از خود به جای بگذارند. بازیکنان نهایی را روز 28 آبانماه معرفی می کنیم. عملکرد بازیکنان در این اردو قابل قبول بود و تک تک بازیکنان برای اینکه در تیم ملی باشند سعی کردند بهترین تمرین را پشت سر بگذارند.

 

وی در خصوص شناخت از حریفان گفت: با توجه به اینکه تیم ها در سطح آسیا رشد خوبی دارند، نمی توان دیگر حریفی را دست کم گرفت. اکنون تیم ضعیف دیگر وجود ندارد. تمامی تیم ها مرتبا با توجه به برنامه ریزی که دارند سعی می کنند که روند رو به رشدی داشته باشند. این تورنمنت با حضور تیم های ترکمنستان، ازبکستان، قرقیزستان، تاجیکستان و ایران برگزار می شود. معتقدم شرکت در این تورنمنت به پیشرفت فوتبال ما کمک می کند و باعث می شود تا در یک مسابقه رسمی بازیکنان را ارزیابی کنیم. تاکتیک ها و برنامه های تیمی خود را اجرا کنیم و ببینیم در کجاها ضعف داریم چه جاهایی باید بیشتر کار کنیم و برای برنامه ریزی های خود هوشمندانه تر و هدفمند تر عمل کنیم.

 

سرمربی تیم ملی فوتبال زیر 23 سال ادامه داد: سال قبل در این مسابقات شرکت کردیم و محدودیت سنی داشتیم. امسال چند هدف را دنبال می کنیم که اولین و مهم ترین هدفمان کسب تجربه برای بازیکنان جوان است . احتمالا از حضور ۵ بازیکن با تجربه از بزرگسال در این تیم استفاده می کنیم که همین امر می تواند قدرت تیم ما را در این بازی ها بیشتر کند و بازیکنان بزرگسال با استفاده از تجربیات و کیفیت شان می توانند راهنما و پشتیبان خوبی برای جوانان باشند.

 

وی در پایان در خصوص حضور کادر فنی تیم زیر ۲۳ سال بانوان در تمرین تیم ملی فوتبال بزرگسالان گفت: : حضورمان در تمرین باعث خوشحالی بود. باید تعاملات خود را با کادر فنی تیم ملی فوتبال بزرگسالان بیشتر کنیم و از تجربیات فنی مارک ویلموتس، سرمربی تیم استفاده کنیم. با فلسفه کاری وی بیشتر آشنا شویم و در برنامه کاری خود پیشرفت داشته باشیم. از لحاظ فکری و علمی بتوانیم پیشرفت کنیم تا تیم های بهتری را بسازیم و این امر زمانی میسر می شود که فعالیت های تمرینی و فلسفه کاری وی را از نزدیک بررسی کنیم. طرز فکر مربیان ملی با باشگاهی بسیار متفاوت است. مربیان ملی در مدت زمان کوتاه بازیکنان را در اختیار دارند و بدون شک نوع هدفمندی و برنامه ریزی آنها متفاوت است. امیدوارم این روند ادامه دار باشد تا ما بتوانیم در مسیر رشد و گسترش ورزش بانوان از علم و تجربیات سرمربی تیم ملی فوتبال استفاده کنیم.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.