حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1649454/41 زمان: 16:24   1398/08/21 بازدید: 31,624

برنامه سپاهان جایی برای تعویق ندارد؛

محبی و نیازمند به سپاهان بازمی‌گردند؛ نورافکن نه

باشگاه سپاهان به دلیل فشردگی بازی ها و علیرغم میل باطنی پذیرفته تا امید نورافکن را در دیدار برابر نفت آبادان در اختیار نداشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی امید ایران دو روز پیش تهران را به مقصد اندونزی برای انجام دو دیدار دوستانه برابر امیدهای این کشور در شرایطی ترک کرد که امید نورافکن و علی کی خسروی دو بازیکن سپاهان در لیست حمید استیلی حضور داشتند.


امیدهای ایران که برای حضور در بازی های مقدماتی المپیک 2020 توکیو آماده می شوند، روز آینده و 27 آبان ماه دو بازی دوستانه برابر اندونزی برگزار می کنند و سپس راهی قطر می شوند تا در تاریخ 30 آبان هم با امیدهای قطر در خاک این کشور بازی کنند.


طبق برنامه از پیش تعیین شده، تیم فوتبال سپاهان باید روز شنبه یکم آذرماه در آبادان با صنعت نفت مصاف بدهد و این یعنی امیرقلعه نویی نمی تواند از نورافکن که بازیکن فیکس او در بازی های گذشته بوده و سه پاس گل نیز به نام او مقابل تیم های ذوب آهن، پرسپولیس و شاهین بوشهر ثبت شده استفاده کند.


البته باشگاه سپاهان برای تغییر زمان بازی هم با سعید فتاحی مسئول سابق کمیته مسابقات سازمان لیگ و هم با سهیل مهدی مسئول فعلی صحبت کرده، ولی به دلیل اینکه آنها باید در تاریخ 5 آذرماه و بلافاصله پس از دیدار برابر نفت آبادان، آماده جام حذفی و دیدار برابر پیکان شوند و بازی های آسیایی آنها نیز به زودی آغاز می شوند، امکان تعویق بازی وجود نداشت تا به ناچار امیرقلعه نویی با غیبت امید نورافکن موافقت کند.


باید به این نکته اشاره کرد که سایر دعوت شده ها به تیم امید نیز شرایط مشابهی دارند؛ به عنوان مثال محمدرضا آزادی مهاجم تراکتور و جیبره وینگر تیم صنعت نفت نیز در بازی هفته یازدهم رقابت ها حضور نخواهند داشت.


محمد محبی و پیام نیازمند دیگر بازیکنان ملی پوش سپاهانی ها هستند که با ملی پوشان دیگر آماده دیدار برابر عراق می شوند. این دو بازیکن پس از دیدار ایران برابر عراق که پنج شنبه همین هفته (23 آبان ماه) برگزار می شود، به اردوی طلایی پوشان اضافه می شوند تا آماده دیدار برابر نفت آبادان شوند.

 

سپاهان آذرماه فشرده ای در پیش دارد و باید طی یک ماه در 7 مسابقه حاضر بشود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.