حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1649473/47 زمان: 18:03   1398/08/21 بازدید: 23,622

جلسه کالدرون و انصاری‌فرد دو خرید زمستانی

گابریل کالدرون امروز به ساختمان باشگاه پرسپولیس رفت تا جلسه ای با محمد حسن انصاری فرد روی موضوع خرید زمستانی برگزار کند.

به گزارش "ورزش سه"، محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل پرسپولیس شب گذشته در برنامه ی فوتبال برتر صحبت های جدیدی را درباره ی نقل و انتقالات زمستانی باشگاه پرسپولیس مطرح کرد. مدیرعامل قرمزها با اعلام اینکه جدایی جونیور قطعی نیست، گفت: گابریل کالدرون درخواست خرید دو بازیکن جدید را داده که یکی از آن ها باید در پست هافبک هجومی باشد.

 

این صحبت در حالی از سوی انصاری فرد مطرح شد که پرسپولیس هشت بازیکن در خط میانی دارد و شاید نیازی برای خرید در این پست نداشته باشد. خصوصا این که مشکلات مالی این باشگاه آن ها را از هر خرید خارجی جدیدی به نوعی منع کرده است.

 

در جلسه امروز انصاری فرد و کالدرون، باشگاه پرسپولیس چهار گزینه ی اصلی خود برای خط حمله را مطرح کرد و کالدرون نیز از باشگاه زمان خواست تا با بررسی شرایط پاسخ نهایی را بدهد. اما مدیر روابط عمومی سرخ ها در این باره می گوید که خرید هافبک هجومی قطعی نیست و به کیفیت و شرایط مختلف بستگی دارد.

 

با این شرایط شاید مدیران باشگاه پرسپولیس پس از مذاکره با گابریل کالدرون او را از خرید هافبک باز دارند، مگر این که در روزهای آینده اتفاق جدیدی رخ دهد. همچین قرار بر این شد که هفته آینده درصدی از قرارداد سرمربی سرخ ها پرداخت شود تا مشکلات او نیز تا حدی حل شود و با این باشگاه ادامه دهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.