حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1649474/47 زمان: 18:09   1398/08/21 بازدید: 15,786

اردوی زمستانی پرسپولیس در خارج از کشور

باشگاه پرسپولیس پس از جلسه با گابریل کالدرون تصمیم گرفت تا اردوی زمستانی خود را در خارج از کشور برگزار کند.

به گزارش "ورزش سه" همانطور که پیش تر گفته شده بود امروز باشگاه پرسپولیس محل جلسه ی مهمی بین  مدیر عامل، مدیر تیم و سرمربی بود. جلسه ای که قرار بود در آن درباره نقل و انتقالات زمستانی و هچنین دیگر موضوعات صحبت شود. در نهایت یکی از موضوعاتی که باشگاه پرسپولیس و گابریل کالدرون در آن به توافق رسیدند این بود که اردوی زمستانی تیم فوتبال پرسپولیس در خارج از کشور برگزار شود.

 

همچنین سرمربی آرژانتینی تیم پرسپولیس از مدیر این باشگاه خواست تا چند بازی تدارکاتی جدی را نیز تدارک ببیند. پیش از شروع فصل پرسپولیسی ها در ترکیه اردوی پیش فصل خود را برگزار کردند که در یکی از بهترین کمپ های این کشور  نیز بود اما عدم برنامه ریزی برای بازی های دوستانه سبب شد تا به نوعی بی ثمر شود.

 

بنابراین قرمزپوشان پایتخت همچون سال های گذشته در یکی از کشورهای خارجی اردوی زمستانی را برگزار خواهند کرد. با توجه به اینکه  در اروپا به دلیل سرمای هوا امکان برگزاری اردو در این فصل نیست احتمالا یکی از کشورهای منطقه انتخاب خواهد شد. البته باشگاه پرسپولیس هنوز مذاکره ای در این زمینه با هیچ کمپی نداشته اما طبیعتا کمپ اسپایر قطر و شاید دوباره کمپی در کشوری نظیر عمان انتخاب شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.