حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1649590/50 زمان: 12:42   1398/08/22 بازدید: 22,304

امانوئل پتی

امری را اخراج کنید و جرارد را به جایش بیاورید

امانوئل پتی، اسطوره فرانسوی آرسنال از اخراج اونای امری و روی کار آمدن استیون جرارد به عنوان جانشین او در آرسنال حمایت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، امانوئل پتی، اسطوره فرانسوی آرسنال با توجه به وضعیت بغرنج این تیم در فصل جاری می‌گوید مدیران باشگاه باید اونای امری، سرمربی اسپانیایی توپچی‌ها را اخراج کرده و استیون جرارد، سرمربی فعلی رنجرز اسکاتلند و اسطوره سابق لیورپول را به جای او منصوب کند.

 

 

بعد از شش بازی بدون برد، فشارها بر اونای امری به شدت افزایش یافته و هواداران آرسنال و ستاره‌های سابق این تیم خواهان اخراج این مربی اسپانیایی هستند. مخالفان امری معتقدند از زمان روی کار آمدن او در تابستان 2018 وضعیت آرسنال بهبودی پیدا نکرده بلکه بدتر شده است.

 

امانوئل پتی اسطوره فرانسوی آرسنال از کسانی است که خواهان اخراج امری هستند. اما او برای جانشین امری هم نظر خاص خود را دارد و می‌گوید استیون جرارد که در حال حاضر هدایت رنجرز اسکاتلند را به عهده دارد همان رهبری است که آرسنال نیازمند او است.

 

پتی در این باره گفت:" باشگاه در حال حاضر به یک رهبر بزرگ نیاز دارد. کسی که بتواند شور و شوق را به تیم برگرداند و بازیکنان به او احترام بگذارند. کسی که بتواند تیم را سرشار از انرژی کند و روحیه پیروزی را به بازیکنان تزریق کند. برای مثال استیون جرارد می‌تواند چنین کسی باشد".

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.