حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1649726/47 زمان: 10:11   1398/08/23 بازدید: 19,166

زوج دفاعی تیم ملی در امان؛ پورعلی برمی‌گردد؟

تیم ملی ایران در حالی به مصاف عراق می‌رود که تردیدهایی جدی برای انتخاب زوج خط دفاعی به وجود آمده است.

به گزارش ورزش سه، تیم ایران فردا در امان پایتخت اردن به مصاف عراق خواهد رفت. این بازی که اهمیتی بسیار زیاد برای تیم مارک ویلموتس دارد، در سرنوشت ایران نیز تأثیرگذار خواهد بود و تیم ملی ایران حداقل باید یک امتیاز را از این بازی خارج از خانه بگیرد.

 

در بازی قبلی خط دفاعی ایران عملکرد متوسطی داشتند و سرانجام نیز نتیجه بازی پیروزی ۱-۰ بحرینی‌ها بود. مجید حسینی و محمدحسین کنعانی زادگان در آن دیدار زوج دفاع میانی را تشکیل دادند و باوجود نمایش کم نقص، در این باخت اثرگذار بودند و شاید ویلموتس تصمیم به نیمکت نشینی یکی از آن ها بگیرد، خصوصااین که مرتضی پورعلی گنجی مدافع لژیونر تیم ملی نیز با آمادگی کامل به اردو بازگشته است.

 

پورعلی گنجی پس از بازی مقابل کامبوج در برابر بحرین غیبت داشت اما حالا بعد از چند بازی درخشان در لیگ ستارگان قطر به رقابت مجید حسینی و محمدحسین کنعانی زادگان بازگشته است. کنعانی و سیاوش یزدانی دو دفاع میانی سرخابی تیم ملی هستند اما پورعلی گنجی و حسینی فوتبال خود را در خارج از کشور دنبال می‌کنند.

 

در نهایت باید نشست و دید که تصمیم سرمربی بلژیکی برای خط دفاعی چه خواهد بود و آیا پورعلی گنجی و سیاوش یزدانی به ترکیب می‌رسند یا این که همان زوج قبلی مامور مهار بشار، طارق و مهند علی خواهند بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.