حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1649835/39 زمان: 20:44   1398/08/23 بازدید: 109,919

همه در این شکست مقصرند، نه فقط شجاعی

ویلموتس: 12 امتیاز می گیریم و صعود می کنیم

سرمربی تیم ملی ایران می گوید تیمش باید در دور برگشت همه امتیازات را بگیرد و به دور بعدی برسد.

به گزارش "ورزش‌سه"، مارک ویلموتس بعد از شکست مقابل عراق در میدان سخت اما با چهره ای ناراحت مقابل خبرنگاران حاضر در نشست خبری قرار گرفت. سرمربی ایران درباره این شکست عنوان کرد: ۱۵ دقیقه سخت را در ابتدای بازی داشتیم. سپس گل خوردیم و در ادامه بازی را به دست گرفتیم و کنترل کردیم. اما در نیمه دوم اشتباهاتی مرتکب شدیم و ۱۰ نفره هم شدیم‌‌. این شکست ما را ناگزیر می کند در بازی های بعدی ۱۲ امتیاز از ۱۲ امتیاز ممکن را بگیریم تا به مرحله بعد صعود کنیم.


وی درباره شانس ایران برای صعود از این گروه تاکید کرد: ما همه تلاش مان را برای بازی های خانگی و همچنین مسابقه خارج از خانه در برابر کامبوج می کنیم.


سرمربی تیم ملی درباره دو شکست پیاپی عنوان کرد: ما حداقل می توانستیم در دو بازی مقابل بحرین و عراق دو امتیاز بگیریم اما این اتفاق رخ نداد. شاید بهتر باشد بگویم در این باره بدشانسی آوردیم و این مسابقه می توانست مساوی شود‌.


ویلموتس درباره توصیفش از شرایط بازی و اینکه آیا این شکست عواقب کارت قرمز برای کاپیتان ایران بود اظهار داشت: من ۳۰ سال است در فوتبال هستم. هیچ وقت یک نفر را نباید مقصر قلمداد کرد. همه ما در شکست مقصریم و یک نفر مقصر نیست. اشتباهاتی در این بازی داشتیم. در هنگام یارگیری دچار اشتباهاتی شدیم. در کنار آن ۱۰ نفره هم شدیم‌.


وی درباره اینکه گفته می شود رسانه های ایران این شکست را به غیبت جهانبخش و عزت اللهی ارتباط داده اند تصریح کرد: اینطور نیست. جهانبخش و عزت اللهی مدتی است بازی نکرده اند. علاوه بر این حاج صفی را به دلیل آسیب دیدگی در این مسابقه در اختیار نداشتیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.