حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1649962/41 زمان: 18:26   1398/08/24 بازدید: 28,101

نمی توانم با رویاهایم بازی کنم؛

جلالی: فقط مهدی رحمتی باعث شد نبریم

مجید جلالی می گوید اطلاعی از مجتبی جباری و ادامه حضور او در گل گهر ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان که امروز تیمش دیدار عقب افتاده هفته هشتم رقابت های لیگ نوزدهم را برابر شهر خودرو انجام داد و با نتیجه یک بر صفر برابر این تیم شکست خورد، اینگونه حرف هایش را در نشست خبری آغاز کرد: تبریک می گویم به تیم خوب شهرخودرو. ما تیم پانزدهم جدول هستیم و با صدر جدول بازی کردیم. کار را دیدید. فقط مهدی رحمتی بود که باعث شد ما نبریم.

 

او در ادامه به فرصت طلبی تیم گل محمدی اشاره کرد و افزود: موقعیت های زیادی داشتیم ولی آنها با اینکه موقعیتی نداشتند، بهتر بودند. تیمی که خوب است از موقعیت 15 درصد یک گل می سازد و این می شود خوبی تیم. شما دیدید چقدر خوب بازی را کنترل کردیم. چقدر بچه ها زحمت کشیدند ولی اشتباهی کردیم که به دلیل بی تجربگی بود. از بچه ها ممنونم. بعضی بازیکنانم پایشان گرفته بود ولی به تلاششان ادامه دادند. بازیکن تیم جوانان گل گهر را بازی دادیم. یک سری محدودیت ها داریم ولی ادامه می دهیم تا به زودی ترمیم کنیم.

 

از جلالی در مورد شرایط گل گهر پرسیده شد؛ اینکه می تواند تیم را در لیگ حفظ کند یا خیر. او در این رابطه بیان کرد: ببینید ما شرایط سختی داریم. ما الان طوری هستیم که با بدنه پایینی لیگ 4 امتیاز به طور متوسط فاصله داریم. جبران کردن این امتیازها سخت است ولی تا پایان نیم فصل می خواهیم این اختلاف را به یک امتیاز برسانیم و امیدوار باشیم در نیم فصل دوم کیفیت بهتری داشته باشیم.

 

جلالی با ابراز رضایت از شاگردانش عنوان کرد: شما بازی را دیدید. بچه ها سنجیده بازی کردند. ما کوچکترین موقعیتی به آنها ندادیم و افسوس بزرگ این است که چرا وقتی خوب بازی می کنیم باید بازنده باشیم.

 

از سرمربی گل گهر در مورد سیستم تیمش پرسیده شد و تاکتیکش برای ادامه لیگ. او گفت: ما باید ببینیم چه چیزی در دست داریم. نمی توانیم با رویاها و علایقمان بازی کنیم. من در حال انجام همین کار هستم. مهم علایق ما نیست، مهم این است که می توانیم چه کاری انجام دهیم.

 

از جلالی در مورد برنامه اش برای تقویت تیم در نیم فصل پرسیده شد. او در پاسخ به این سوال بیان کرد: من بازی به بازی در حال امیدوارم شدن هستم. شهر خودرو بدون تردید بهترین فوتبال را در لیگ برتر بازی می کند. بدون اغراق. ما مقابل این تیم خیلی با کیفیت بودیم و موقعیت های زیادی درست کردیم. قبلا نمی توانستیم موقعیت ایجاد کنیم ولی امروز 5 موقعیت خوب داشتیم. دلیلی برای امیدوار نبودن نداریم. ما امیدواریم و در نیم فصل هم تیم را ترمیم می کنیم.

از مربی گل گهر در مورد همکاری با مجتبی جباری پرسیدند که او بیان کرد: من در این زمینه اطلاعی ندارم.

 

خبرنگاری در ادامه توضیح داد که مدیرعامل باشگاه در این زمینه صحبت کرده بود که جلالی تاکید کرد: من اطلاعی ندارم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.