حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1650098/43 زمان: 14:33   1398/08/25 بازدید: 14,115

تعطیلی ابهام‌آمیز تمرین نساجی

برف، بیماری مهاجری یا اختلاف مدیریتی (عکس)

در حالی که از روز گذشته و با مطرح شدن ماجرای استعفای علیرضا اسدی نساجی باردیگر با چالش مدیریتی جدیدی مواجه شد بازیکنان این تیم نیز امروز تمرین نکردند.

به گزارش " ورزش سه" در روزهایی که نساجی باید آماده بازی در هفته یازدهم برابر استقلال تهران بشود این تیم شرایط پرچالشی را سپری می کند. شب گذشته اعلام شد که علیرضا اسدی مدیرعامل این باشگاه استعفا داده و این استعفا مورد قبول قرار گرفته اما امروز رضا حدادیان یکی از مالکان باشگاه اعلام کرد که استعفایی در کار نبوده و این تصمیم شخصی دیگر مالک باشگاه فرهاد صنیعی فر بوده است.


با وجود این اختلافات بین مالکان که حالا شکل علنی تری گرفته، نساجی با یک مشکل دیگر هم مواجه شده است. رضا مهاجری سرمربی این تیم به دلیل مشکل تنفسی که برایش پیش آمد در بیمارستان بستری شده است و این در آستانه بازی حساس این تیم برابر استقلال می تواند یک چالش مهم به حساب بیاید.


با این وجود امروز بازیکنان نساجی که برای تمرین به ورزشگاه کارگران رفته بودند با شنیدن این خبر که تمرین امروز لغو شده به خانه‌هایشان بازگشتند. البته که بارش برف سنگین در تهران باعث شده که برخی تیم ها مثل استقلال تمرینشان را تعطیل کنند و شاید این نیز دلیلی برای لغو تمرین امروز نساجی باشد.

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.