حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1650128/41 زمان: 16:56   1398/08/25 بازدید: 7,534

ملوان بندرانزلی 3 نیروی زمینی 2؛

لیگ‌یک/فرار موقتی ملوان از بحران در باتلاق

تیم فوتبال ملوان با وجود اینکه تا دقیقه 90 با سه گل از میهمان خوب پیش بود، در وقت های اضافی 2 گل خورد ولی هر سه امتیاز بازی را هرطور شده کسب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار ملوان بندرانزلی و نیروی زمینی در شرایطی برگزار شد که چمن ورزشگاه تختی آبادان تحت تاثیر بارندگی شدید باران در گیلان قرار داشت و وضعیت چمن به قدری وخیم بود که در نیمه اول وقتی داور در یک صحنه قصد انجام دادن دراپ‌بال را داشت، توپ پس از برخورد به زمین، همانجا ساکن شد.

 

با این حال ملوانی ها که این روزها خودشان هم نمی دانند که محمد احمدزاده در راس کادر فنی این تیم خواهد ماند یا مازیار زارع به عنوان سرمربی معرفی می شود، با توجه به شناختی که از بازی در این شرایط آب و هوایی دارند، توانستند در دقایق 38، 53 و 78 سه بار به گل برسند. اولین گل تیم ملوان با گل به خودی حسین مددی بازیکن تیم نیروی زمینی ثبت شد و در ادامه هادی حبیبی نژاد دو گل دیگر زد تا تیمش را که این روزها شرایط بحرانی ای دارد، حداقل به طور موقت از کسب سه امتیاز مطمئن کند.


با این همه چیزی نمانده بود که ملوان ها سه امتیاز خود را به راحتی از دست بدهند. آنها پس از اینکه دو گل در دقایق 91 و 93 توسط میثم فرزانه و علی خدادادی خوردند، یک صحنه مشکوک هم روی دروازه اشان ایجاد شد که داور اعتقاد به تمارض بازیکن نیروی زمینی داشت، وگرنه یک ضربه ایستگاهی در ثانیه های پایانی بازی و چسبیده به محوطه جریمه می توانست شرایط بدی را برای آنها رقم بزند.

 


نکته قابل توجه دیگر این بازی، اخراج دو بازیکن از دو تیم بود. در دقیقه 81 وحید مهدی خانی دروازه بان تیم میزبان اخراج شد و امید رونخواه که هر سه تعویضش را انجام داده بود، مجبور شد از مدافعش در دقایق باقی مانده در چارچوب دروازه استفاده کند. البته تیم میهمان تنها 2 دقیقه نسبت به ملوان با یار کمتر بازی کرد و در دقیقه 83 هم ارسلان تفضلی از تیم میهمان اخراج شد تا هر دو تیم 10 نفره بازی را ادامه دهند.


با این سه امتیاز حالا اما ملوانی ها 8 امتیازی شده اند و با ادامه این روند می توانند خودشان را از قعر جدول جدا کنند. آنها اکنون در رتبه هفدهم جدول 8 تیمی مسابقات قرار گرفته اند. در سوی دیگر شاگردان امید رونخواه که در 6 مسابقه پیاپی نباخته بودند و خودشان را از قعر جدول به رتبه های میانی رسانده اند، در پایان هفته سیزدهم 15 امتیازی و در رته یازدهم باقی ماندند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.