حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1650370/43 زمان: 15:56   1398/08/27 بازدید: 40,701

یک هفته است فتحی در دسترس نیست

نصیرزاده: چک بی محل استقلال را برگشت زدیم

ماجرای مطالبات مربوط به انتقال داریوش شجاعیان از ماشین سازی به استقلال با پاس نشدن چک باشگاه استقلال تبدیل به یک موضوع بغرنج شده است.

به گزارش" ورزش سه" یک هفته از تاریخ چک 200 میلیونی که باشگاه استقلال در رابطه با انتقال داریوش شجاعیان به ماشین سازی می گذرد و هنوز این چک وصول نشده است. هوشنگ نصیرزاده که پیش از این گفته بود تا روز شنبه(گذشته) به استقلالی ها برای پاس شدن این چک فرصت می دهد در این رابطه گفت:" استقلالی ها به ما چکی به مبلغ دویست میلیون تومان دادند و به اعتبار آن مجوز حرفه ای گرفتند."

 

او افزود:" بعد از یک هفته که از تاریخ این چک می گذرد هنوز اتفاقی نیفتاده و ما این چک را امروز برگشت زدیم. من در این مدت با میرشاد ماجدی و کامران منزوی صحبت کردم اما طبق معمول امکان دسترسی به مدیرعامل استقلال وجود ندارد."

 

مدیرعامل ماشین سازی در ادامه گفت:" جالب است که در این چند روز هرچه به باشگاه زنگ می زنیم ابراز بی اطلاعی کرده و می گویند که به دلیل برف یا مسایل دیگر مسئولان سر کار نیامده اند. در واقع هفت روز است نتوانستیم با این باشگاه ارتباط برقرار کنیم."

 

نصیرزاده در رابطه با اقدمات بعدی این باشگاه هم گفت:" هواداران استقلال بدانند که ما امروز به رئیس فدراسیون و معاون وزیر ورزش نامه زدیم. درصورتی که از سوی فدراسیون و وزارت ورزش هم کاری انجام نشده و این مبلغ تامین نشود آن وقت ما با کنفدراسیون فوتبال آسیا مکاتبه خواهیم کرد؛ هواداران استقلال ما را مقصر ندادند. این یک هشدار جدی به مسئولان این باشگاه است."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.