حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1650516/44 زمان: 12:28   1398/08/28 بازدید: 2,172

دنیامالی در نشست جهانی قایقرانی قبل از المپیک

نشست اعضای هیات رییسه فدراسیون قایقرانی، طی روزهای ۳۰ آبان لغایت ۲ آذرماه در ترکیه برگزار می شود.

به گزارش "ورزش سه"، این نشست از آن جهت که در سال پیش از المپیک ۲۰۲۰ انجام شده و طی آن گزارش عملکرد سالانه در بخش های مختلف ارائه می گردد، از اهمیت بالایی برخوردار است. از ایران نیز احمد دنیامالی به عنوان عضو هیات رییسه فدراسیون جهانی قایقرانی که سابقه ای ۱۰ ساله در تشکیلات فوق دارد، حضور پیدا خواهد کرد تا به عنوان نماینده قاره آسیا، آخرین اقدامات صورت گرفته به منظور توسعه این رشته در قاره کهن را تشریح نماید.


نایب رییس ایرانی کنفدراسیون قایقرانی آسیا با تاکید بر این نکته که نشست مذکور در فاصله کمتر از ۹ ماه تا شروع المپیک توکیو برپا می شود، گفت: در اجلاس پیش رو طرح توسعه و اقدامات انجام شده در خصوص تجهیزات ایمنی رشته قایقرانی به همراه الزامات بهره برداری از آن ها، توسط خانم دکتر فاریاس، یکی از اعضای هیات رییسه ارائه خواهد شد.


همچنین یکی از مباحث مهم این نشست، تبیین آخرین شرایط رشته های المپیکی و نحوه برگزاری مسابقات این رشته ها خواهد بود.


ضمن اینکه دبیرکل فدراسیون جهانی، گزارشی از روند بازی های المپیک ۲۰۲۲ جوانان که در کشور سنگال برگزار خواهد شد، ارائه می کند.


دنیامالی در پایان صحبت های خود در خصوص گسترش بخش پاراکانو در رشته قایقرانی گفت: با توجه به توسعه این بخش و اهمیت آن، همواره یکی از مهمترین مباحث جلسات اخیر هیات رییسه فدراسیون جهانی طی سال های اخیر، همین موضوع بوده که در اجلاس پیش رو نیز گزارش هایی در این زمینه مطرح خواهد شد.


گفتنی است؛ نشست هیات رییسه فدراسیون جهانی قایقرانی، به طور معمول هر سال ۲ بار برگزار شده و طی آن تصمیمات کلان این رشته پرمدال ورزشی و آخرین برنامه های بین المللی قایقرانی توسط اعضای حاضر در نشست اتخاد خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.