حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1650556/41 زمان: 15:32   1398/08/28 بازدید: 62,029

به دلیل عدم وجود شرایط لازم برای برگزاری مسابقه؛

چهار مسابقه از لیگ نوزدهم به تعویق افتاد

روابط عمومی سازمان لیگ در اطلاعیه ای چهار مسابقه هفته یازدهم لیگ نوزدهم را به تعویق انداخت.

به گزارش "ورزش سه"، به دلیل عدم وجود شرایط لازم برای برگزاری ۴ مسابقه از هفته یازدهم لیگ برتر، مسابقات زیر لغو و به زمان دیگری موکول شده است.

 

نکته جالب توجه اینکه طی روزهای پنج شنبه و جمعه (30 آبان ماه و یکم آذرماه) 5 مسابقه برنامه ریزی شده بود، که تنها دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان طبق برنامه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

 

گل گهرسیرجان – ماشین سازی تبریز
پارس جنوبی جم – پیکان تهران
تراکتورسازی تبریز- شهر خودرو مشهد
صنعت نفت آبادان- سپاهان اصفهان


طبق برنامه از پیش تعیین شده، قرار بود دیدار دو تیم گل گهر و ماشین سازی از ساعت 15:30 دقیقه روز پنج شنبه 30 آبان ماه در ورزشگاه امام علی سیرجان برگزار شود و دو تیم پارس جنوبی و پیکان هم در جم از ساعت 17:45 دقیقه همین روز مصاف بدهند که به دلیل شرایط خاص این دو شهر، برگزاری این دو مسابقه به روز دیگری موکول شده است.


همچنین قرار بود سه دیدار از هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر روز جمعه برگزار شود. مهم ترین دیدار این روز، قرار بود از ساعت 15:30 دقیقه روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شود و تراکتور از شاگردان یحیی گل محمدی میزبانی کند که این مسابقه نیز مانند 3 مسابقه دیگر به تعویق افتاد.


بر همین اساس یک مسابقه دیگر روز جمعه یکم آذرماه هم به تعویق افتاده است. با این وصف پرسپولیس که قرار بود از ساعت 17:30 دقیقه در ورزشگاه آزادی از شاگردان مهدی تارتار میزبانی کند، طبق برنامه با این تیم دیدار می کند ولی سپاهان که باید از ساعت 18 در آبادان به مصاف صنعت نفت می رفت، دیدارش به زمان دیگری موکول شده است.


گفتنی است که سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرده، زمان برگزاری 4 مسابقه به تعویق افتاده، متعاقبا اعلام خواهد شد و در ادامه اطلاعیه خود آورده که زمان سه دیدار دیگر که در روزهای یکشنبه و دوشنبه برنامه ریزی شده است، بدون تغییر خواهد بود.

 

روز یکشنبه در چارچوب هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر تیم سایپا در ورزشگاه پاس قوامین به مصاف شاهین شهرداری بوشهر می رود و ذوب آهن در فولادشهر از فولادخوزستان میزبانی خواهد کرد.


آخرین دیدار هفته یازدهم رقابت ها نیز روز دوشنبه ( چهارم آذر ماه ) در ورزشگاه وطنی قائمشهر میان دو تیم نساجی مازندران و استقلال بی تغییر باقی مانده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.