حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1650569/48 زمان: 17:36   1398/08/28 بازدید: 30,026

جمشیدی: خارجی ها فقط در تمرین هستند

اخراج صادقی به علت رفاقت با آذری دروغ است

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن گفت علت اخراج باقر صادقی از تیم رفاقتش با سعید آذری نیست.

به گزارش "ورزش سه" احمد جمشیدی سخنگوی باشگاه ذوب آهن در خصوص شرکت بوی باکر و ماکالی کریستانتوس در تمرینات علی رغم عدم احتیاج منصوریان به آن‌ها گفت: خوشبختانه بعد از جلسه ای که با کادر فنی داشتیم تمرینات تیم پیگیری شد. قرار بر این شد در مورد این دو بازیکن با آقای منصوریان جلسه بگذاریم تا تکلیف نهایی مشخص شود. در نهایت نظر سرمربی مهم است و باید ببینیم چگونه و به چه دلیل این بازیکنان باید از تیم بروند. ایشان تا به اینجا محمدباقر صادقی و زبیر نیک نفس را در اختیار باشگاه قرار دادند. آقای کربکندی به عنوان رییس سازمان فوتبال با این دو بازیکن جلسه دارد و بعد از آن تکلیف نهایی مشخص می‌شود. در کل اختیارات فنی در حیطه  علیرضا منصوریان است و ایشان باید بگوید با این بازیکنان چگونه برخورد کنیم. درباره کریستانتوس و بوی باکر نیز سرمربی به ما نامه زده است ولی تا به اینجا جلسه ای با ایشان برگزار نشده تا ببینیم چه تصمیمی گرفته می‌شود.

 

وی در مورد وضعیت پرداختی به بازیکنان ذوب‌آهن نیز گفت: ما تا به اینجا 20 درصد به اعضای تیم پرداخت کرده ایم. هر چند که طبق قانون باید 30 درصد می‌دادیم. اما همانطور که بازیکنان از باشگاه برای انجام تعهدات انتظار دارند، ما هم نیز انتظار داریم آن‌ها نتایج خوبی به دست آورند و برای بهتر شدن ذوب‌آهن تلاش کنند. اگر نتایج بهتری کسب شود ما هم قول می‌دهیم که برای حل مشکل بازیکنان بیشترین تلاش را داشته باشیم.

 

شایعه ای ایجاد شده که باقر صادقی به علت رفاقت با سعید آذری از تیم کنار گذاشته شده است. سخنگوی ذوب‌آهن در این مورد گفت: اصلا و ابدا چنین چیزی مطرح نیست و آقای منصوریان به ما دلیل نگفته است. فقط زبیر و باقر را در اختیار باشگاه قرار دادند تا با آن‌ها جلسه بگذاریم. ولی هیچ علتی به ما گفته نشده و نمی‌توان تا پایان جلسه چیزی گفت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.