حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1650588/42 زمان: 20:21   1398/08/28 بازدید: 82,695

منچسترسیتی بالاخره به یونایتد رسید (عکس)

منچسترسیتی امسال در کسب درآمد رکوردشکنی کرده است و تقریبا اندازه منچستریونایتد موفق بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی درآمد خود در فصل گذشته را منتشر کرده و در یازدهمین سال حضور شیخ منصور بر مسند ریاست این تیم آنها رکوردشکنی کرده اند. به نظر می رسد این درآمد در سال آینده به 56 میلیون پوند هم برسد و آنها به تازگی قراردادی ده سال با پوما به ارزش 650 میلیون پوند نیز امضا کرده اند. حالا سیتیزن ها بعد از سالها موفق شده اند درآمدی هم اندازه با رقیب همشهری خود منچستریونایتد کسب کنند. فصل قبل برای اولین بار درآمد سیتیزن ها از 500 میلیون پوند گذشت و این یک موفقیت بزرگ برای این باشگاه بود. این دومین سال از دومین دهه مالکیت قطری ها در باشگاه منچسترسیتی بوده است. 

 

خلدون المبارک رئیس این باشگاه گفت: "سازمان ما در حال حاضر به این بلوغ هم در زمینه مدیریت و تجارت در سراسر دنیا رسیده و این عملکرد نشانه تلاش بی وقفه برای یک دهه بوده است. برنامه ریزی استراتژیک باعث شد محیطی برای موفقیت فراهم شده و ثبات مالی به واقعیت تبدیل شود. ما تضمین می دهیم این روند پیشرفت در زمین فوتبال، تبلیغات و خدمات به هواداران ادامه دارد."

 

منچستریونایتد می توانست در فصل قبل درآمدی 627 میلیون پوندی داشته باشد اما عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان باعث از دست رفتن 70 میلیون پوند شد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.