حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1650798/41 زمان: 11:45   1398/08/30 بازدید: 33,836

نفت مسجدسلیمان ما پدیده لیگ است؛

ابراهیمی: می‌خواهم دوباره به پرسپولیس گل بزنم

هافبک تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان می گوید تیمش توانایی خوبی در استفاده از اشتباهات حریفان دارد.

حسین ابراهیمی بازیکن تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در گفتگو با "ورزش سه" در رابطه با دیدار روز آینده تیمش برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی و صحبت هایی که در مورد برگزارشدن یا لغو این بازی وجود دارد، گفت: ما تمرکزمان را از دست نمی دهیم. اینکه می گویند بازی لغو می شود، اهمیتی نمی دهیم. تمرکزمان را حفظ کردیم و برای بازی آماده هستیم تا سه امتیاز را بگیریم.


او در رابطه با نباختن نفت مسجد سلیمان توضیح داد: ما تیمی هستیم که نباختیم و می خواهیم به این روند مقابل پرسپولیس هم ادامه دهیم. درست است که پرسپولیس تیم قدرتمندی است ولی ما هم پدیده لیگ هستیم و هر تیمی که مقابل ما قرار می گیرد باید این را بداند. ما تیم خطرناکی هستیم و هر تیمی مقابل ما اشتباه کند، به خوبی از آن استفاده می کنیم.

 

ابراهیمی که پیش تر مقابل پرسپولیس موفق به گلزنی شده است، در این مورد می گوید: من در بازی با پرسپولیس سابقه گلزنی دارم و خیلی دوست دارم دوباره گلزنی کنم. البته بیشتر دوست دارم تیم موفق شود و امتیازات کامل را بگیریم.

 

 ابراهیمی با اشاره به داوری ها برای تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان می گوید: تیم ما از داوری در بازی با فولادخوزستان ضربه خورد، ولی آن بازی تمام شده و حالا تمرکزمان روی بازی های بعدی است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.