حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1650847/29 زمان: 16:55   1398/08/30 بازدید: 33,828

ستاره سابق اتلتیکو: حالا از فوتبال لذت بیشتری می برم

فیلیپه لوئیس مدافع چپ سابق اتلتیکو اکنون برای فلامینگو برزیل بازی می کند و بیش از گذشته از فوتبال لذت می برد.

به گزارش "ورزش سه"، فیلیپه لوئیس سال ها مدافع چپ ثابت اتلتیکو بود اما تابستان امسال ترجیح داد به برزیل بازگشته و برای فلامینگو بازی کند. او اکنون زیر نظر ژرژ ژسوس بیشتر از دوران حضورش در اتلتیکو از فوتبال لذت می برد.

 

 

 

 

لوئیس در این رابطه به ال موندو گفت:« هر بازیکنی دوست دارد در تیمی باشد که کنترل بازی را در دست دارد و مالک توپ و میدان است. در فلامینگو ما چنین تیمی هستیم و طبیعی است که حالا از فوتبال لذت بیشتری می برم؛ اما در فوتبال هیچ چیز مطلق نیست. به عنوان بازیکن اکنون از فوتبال لذت بیشتری نسبت به دوران حضورم در اتلتیکو می برم؛ ولی هیچ مربی و فوتبالیستی نمی تواند متدهای تاکتیکی سیمئونه را زیر سوال ببرد.  تردید در مورد توانایی های فنی سیمئونه احمقانه است.»

 

لوئیس توصیه هایی به ژوائو فلیکس ستاره پرتغالی گران قیمت جدید اتلتیکو نیز دارد: «برای مهاجمان سخت است تا خودشان را با ایده های تاکتیکی سیمئونه وفق دهند. فلیکس قبلا برای بنفیکا بازی می کرد که سبک بازی اش کاملا متفاوت بود. بنفیکا در هر دیداری حاکم توپ و میدان است و فرصت های گلزنی زیادی خلق می کند؛ اما در اتلتیکو اوضاع کاملا متفاوت است. می دانم کار برای فلیکس دشوار شده اما او باید صبور باشد و خودش را با فضای جدید وفق دهد.»

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.