حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1650928/50 زمان: 13:26   1398/09/01 بازدید: 43,291

جالب‌ترین حرفهای مورینیو در اولین کنفرانس خبری

ژوزه مورینیو سرمربی جدید تاتنهام در اولین کنفرانس خبری خود با این سمت، سرحال و شاداب به نظر می‌رسید و صحبتهای جالبی درباره مسائل مختلفی از پوچتینو گرفته تا نقل و انتقالات انجام داد.

به گزارش "ورزش سه"، اولین کنفرانس خبری مورینیو به عنوان سرمربی تاتنهام همانطور که انتظار می‌رفت جالب و خبرساز بود. مورینیو که در دو روز بعد از منصوب شدنش به این سمت همیشه خندان و سرحال دیده شده بود در اولین کنفرانس خبری خود بعد از حدود یک سال بدون تیم ماندن، مثل گذشته سرحال و باانرژی و شوخ‌طبع ظاهر شد. در ادامه بعضی از سرفصل‌های صحبتهای او را می‌خوانید:

 

 

دوران یازده ماهه بدون تیم بودن

نمی‌خواهم به کسی توصیه‌ای بکنم ولی این مدت بی‌کاری برای من خیلی خوب بود. در  اولین تابستانی که تیم نداشتم کمی خودم را گم کرده بودم ولی رویهم‌رفته این مدت برایم خوب بود. حتی یاد گرفتم که چطور باید کارشناسی تلویزیونی کرد. در این مدت از نظر احساسی آرام و راحت بودم و انگیزه‌ام را حفظ کردم. فکر کنم بازیکنان تاتنهام در این دو روز این را متوجه شده باشند.

 

درباره مائوریسیو پوچتینو

باید به مائوریسیو به خاطر کار بزرگی که اینجا انجام داده تبریک بگویم. این باشگاه همیشه خانه او خواهد بود و او هر وقت بخواهد می‌تواند به اینجا بیاید. هر وقت که دلش برای بازیکنان یا کسانی که با آنها کار کرده بود، تنگ بشود. درهای تاتنهام همیشه به روی او باز خواهد بود و او زمانی که به اینجا بیاید باشگاهی بزرگ با آینده‌ای فوق‌العاده خواهد دید.

 

 

پاسخ به این سوال که آیا مورینیو عوض شده یا نه؟

بله فکر کنم. هر کس همانطور که هست می‌ماند ولی من در این مدت وقت داشتم که به خیلی چیزها فکر کنم. من دیگر اشتباهات گذشته را تکرار نمی‌کنم ولی اشتباهات جدیدی خواهم کرد... من آنقدر متواضع هستم که کارنامه‌ام را تحلیل کنم. نه فقط کارنامه سال گذشته. ولی تحلیل من هیچ وقت بر پایه سرزنش کردن دیگران استوار نخواهد بود.

 

درباره فروتنی

من همیشه فروتن بوده‌ام. مشکل اینجا است که شما فروتنی من را متوجه نشده بودید. من همیشه فروتن بوده‌ام ولی به شیوه خاص خودم.

 

پاسخ به اینکه آیا او هنوز خود را "آقای چلسی" می‌داند؟

من آقای چلسی، آقای پورتو و آقای رئال مادرید و همه باشگاه‌های دیگری که در آنها کار کرده‌ام هستم. ولی من همیشه با پیژامه باشگاهی می‌خوابم که در حال حاضر در آن کار می‌کنم.

 

 

درباره صحبت مورینیو در زمان مربی‌گری چلسی که گفته بود"هرگز مربی تاتنهام نخواهد شد".

بله، آن حرف من قبل از آن بود که از باشگاه چلسی بیرون بیایم.

 

برنامه‌های نقل و انتقالاتی

بزرگترین هدیه برای من بازیکنانی هستند که در حال حاضر در تاتنهام حضور ندارند و من به بازیکن جدیدی نیاز ندارم. من فقط باید کسانی که در حال حاضر بازیکن تاتنهام هستند را بهتر بشناسم.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.