حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1651001/39 زمان: 18:57   1398/09/01 بازدید: 16,556

پرسپولیس ضعیف نبود، ما خوب بازی کردیم

ابراهیمی: حرف و حدیث‌ها درباره تارتار تمام شد

مهاجم تیم نفت مسجدسلیمان می‌گوید هیچ فردی منافع شخصی اش را به چیز دیگری ترجیح نمی‌دهد و خداراشکر که حرف و حدیث ها درباره تارتار از بین رفته است.

به گزارش "ورزش سه"، حسین ابراهیمی بعد از شکست پرسپولیس در ورزشگاه آزادی عنوان کرد: من دوسه روز پیش در مصاحبه با سایت "ورزش سه" گفته بودم که یک بازی خوب انجام می‌دهیم. خدارا شکر که همینطور هم شد و توانستیم نمایش خوبی داشته باشیم و با موقعیت های گل زیاد پرسپولیس را در آزادی شکست بدهیم.


وی در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس ضعیف شده است،‌ تاکید کرد: پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و ضعیف نشده. ما یک تیم خوب هستیم. حتی بازیکنان پرسپولیس هم می‌گفتند که تیم ما یکدست و خوب است.


مهاجم نفت مسجدسلیمان با اشاره به دلایل برد تیمش بیان کرد: آنالیز خیلی خوبی از پرسپولیس داشتیم. نقاط قوت و ضعف این تیم را می‌شناختیم. می دانستیم که این تیم بالا بازی می‌کند و از این حربه استفاده کردیم و توپ‌ها را به پشت دفاع شان انداختیم. خداراشکر خودم هم یک پاس گل خوب دادم و به گل رسیدیم. علیرضا علیزاده هم گل نزد تا در آزادی اولین گلش را بزند و ببریم.


ابراهیمی درباره اینکه گفته می‌شد مهدی تارتار به پرسپولیس راه می‌دهد، خاطرنشان کرد:‌‌ چنین چیزی نیست. مثل این می‌ماند که منصوریان وقتی تیمش مقابل استقلال بازی کند،‌‌ بگویند عمدا می‌بازد. این چه حرفی است؟ تارتار 10، 15 سال پیش در پرسپولیس بازی کرده و تیم محبوبش است اما هیچ آدمی منافع شخصی اش را به چیز دیگری ترجیح نمی‌دهد. خداراشکر که امروز این حرف و حدیث ها از بین رفت.


او درباره توقف مدعیان توسط نفت گفت: خداراشکر که این اتفاق افتاد. با تراکتور شروع کردیم و بعد مقابل سپاهان و استقلال و شهرخودرو خوب کار کردیم. آن نتایج باعث شد تیم ما شخصیت پیدا کند و به این روزهای خوب برسیم.


ابراهیمی درباره وضعیت سپیدرود نیز گفت: سپیدرود اوضاع خوبی ندارد. درگیر حواشی زیادی است. دلم برای سپیدرود تنگ شده اما شرایط برای این تیم خوب نیست. مسئولان رشتی نسبت به سپیدرود و گیلان کم لطف هستند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.