حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1651005/24 زمان: 19:02   1398/09/01 بازدید: 30,646

الجبوری: درباره فرصت هایم حرفی نمی زنم

قسمت نبود دروازه پرسپولیس را باز کنم

مهاجم نفتی ها معتقد است پیروزی در این دیدار آنقدر شیرین بود که به فرصت های از دست رفته خود فکر کند.

به گزارش "ورزش سه"، احمد الجبوری، مهاجم نفت مسجدسلیمان که یکی از بهترین بازیکنان این تیم در دیدار برابر پرسپولیس بود درباره فرصت های از دست رفته وی در این بازی گفت: چیزی درباره موقعیت های از دست رفته ام نمی توانم بگویم. حتما قسمت نبود که من در این بازی گلزنی کنم اما خداراشکر که تیم برد و توانستیم به سه امتیاز این بازی برسیم.

 

او در این باره ادامه داد: من هم تلاشم را کردم اما هر چه زدم به داخل دروازه آنها نرفت، از هر زاویه ای که زدم موفق به گلزنی نشدم تا اینکه روی یک موقعیت کرنر خداراشکر توانستیم به گل سه امتیازی این بازی دست پیدا کنیم.

 

مهاجم مسجدسلیمانی ها درباره برنامه تیم برای رسیدن به پیروزی در بازی امروز گفت: ما برای این دیدار به مانند بازی های قبلی با برنامه به زمین آمدیم. آقای تارتار درباره این دیدار توضیحاتی داده بودند و خوشحالم که توانستیم با عمل به دستورات سرمربی در این بازی به برتری برسیم.

 

الجبوری در رابطه با رسوخ بین مدافعان پرسپولیس گفت: عبور از خط دفاعی پرسپولیسی ها خیلی سخت بود و به همین دلیل من هم تلاش بیشتری کردم تا بتوانم با گذر از آنها به دروازه این تیم برسم هرچند من گلزنی نکردم اما پیروزی نفت مسجدسلیمان در این دیدار بسیار خوشحال کننده بود و خداراشکر سه امتیاز شیرین را به دست آوردیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.