حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1651013/43 زمان: 19:46   1398/09/01 بازدید: 100,825

باب اسفنجی و حاشیه‌ها را فراموش کنید

سوشا و دستانی که دوباره امن شد

دروازه بان سابق پرسپولیس در بازی امروز در ورزشگاه آزادی دروازه تیمش را بسته نگه داشت تا نفت مسجد سلیمان به سه امتیاز با ارزش دست پیدا کند.

به گزارش" ورزش سه"، سوشا مکانی در بازگشت به ورزشگاه آزادی عملکرد خوبی مقابل هوادارانی داشت که زمانی نامش را روی سکوها فریاد می زدند. او از لیگ چهاردهم و به مدت دو فصل دروازه بان تیم پرسپولیس بود هر چند روزهای پرفراز و نشیبی در لباس این تیم داشت. او در لیگ پانزدهم دروازه بان یکی از بهترین تیم های پرسپولیس در دهه های اخیر بود هر چند در پایان این تیم به مقام نایب قهرمانی رسید. در دو سال حضور سوشا در پرسپولیس او چند بار محروم شد و در چند بازی گل های عجیبی خورد. مثل بازی با فولاد در ورزشگاه آزادی که در محاسباتش اشتباه کرد و توپ به شکل عجیبی وارد دروازه اش شد.

 


با این وجود سوشا از آن دسته بازیکنانی است که همیشه رابطه نزدیکی با سکوها داشته و امروز هم در ابتدای بازی مورد تشویق هواداران پرسپولیس قرار گرفت اما هر چه از زمان بازی گذشت، با بسته نگه داشتن دروازه اش ، شرایط تغییر کرد. مکانی با چند سیو خوب امروز اجازه نداد پرسپولیسی ها گل بزنند و همین موضوع خوشایند هوادارانی نبود که بی تاب گل زدن تیمشان بودند.

 

 


" من همیشه انگیزه دارم." او بعد از کلین شیت برابر پرسپولیس وقتی خبرنگاران از شعارهایی که هر چه بازی به دقایق پایانی نزدیک تر می شد رنگ و بوی تندتری ضد سوشا می گرفت، پرسیدند گفت:" پرسپولیسی هستم و تا آخر هم پرسپولیسی می مانم. با این حال با تمام وجود برای تیمی که با آن قرارداد دارم بازی کردم و خوشحالم که هواداران نفت مسجد سلیمان که با این تیم زندگی می کنند از این برد خوشحال هستند. هواداران خیلی من را دوست دارند و قبل از بازی برایم سنگ تمام گذاشتند. پرسپولیسی هستم و رابطه خوبی با هواداران دارم."

 


سوشا مکانی امروز دست کم در سه مورد دروازه اش را در برابر مهاجمان پرسپولیس نجات داد. او یک ضربه سر از فاصله نزدیک را از سیدجلال حسینی و یک ضربه سر در دقایق پایانی را هم از مهدی عبدی گرفت. البته که امروز شانس هم در بعضی صحنه ها همراه بود مثل آن صحنه ای که ضربه ترابی در شرایط تک به تک به تیر دروازه برخورد کرد. با این وجود بازگشت سوشا به آزادی از او تصویر دروازه بانی با دستان امن را به ثبت رساند؛ تصویری که می تواند باب اسفنجی و هزاران حاشیه را از اذهان پاک کند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.