حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1652557/47 زمان: 12:44   1398/09/09 بازدید: 97,081

با نظر استانداری و تایید سازمان لیگ

پرسپولیس-نساجی، تراکتور- پیکان لغو شد

باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی تائید کرد که دیدار این تیم مقابل نساجی لغو شده است.

به گزارش "ورزش سه"، موضوع لغو بازی تیم های پرسپولیس و نساجی به دلیل آلودگی هوا، از روز گذشته مطرح بوده است. ابتدا اعلام شد که برگزاری هرگونه مسابقه ورزشی در استان تهران ممنوع است اما سهیل مهدی رئیس کمیته برگزاری گفت: «بازی صددرصد برگزار می‌شود».

 

اما سپس استانداری و شورای تامین تاکید کردند که بازی باید لغو شود و سازمان لیگ نیز سرانجام این خبر را تائید کرد اما در انتهای خبر نوشت: «در صورت تامین شرایط  لازم برگزاری از سوی استانداری و شورای اضطرار استان، مراتب متعاقبا اعلام خواهد شد».

 

با این حال سرانجام باشگاه پرسپولیس و نساجی هم این خبر را تائید کردند. پایگاه رسمی پرسپولیسی ها اعلام کردند: « با تاکید استانداری به سازمان لیگ و اعلام رییس کمیته برگزاری مسابقات به مدیریت باشگاه و مدیر تیم پرسپولیس دیدار دو تیم پرسپولیس و نساجی لغو شد».

 

سرخ ها راجع به زمان برگزاری بازی هم نوشتند: هنوز زمان برگزاری مسابقه مشخص نیست.

 

هواداران تیم پرسپولیس و نساجی هم از این سردرگمی ناراحت هستند. نساج ها در جاده خودروهای خود را پارک کرده و منتظر اعلام باشگاه پرسپولیس بودند و در تهران نیز آن هایی که بلیت خریده بودند، در انتظار این بودند که تصمیم نهایی از طرف باشگاه پرسپولیس تائید شود.

 

همچنین علاوه بر بازی پرسپولیس - نساجی، دیدار تیم های تراکتور و پیکان در ورزشگاه شهر قدس نیز لغو شده است.

 

 

 

باشگاه پرسپولیس ساعت 12:35 به عنوان باشگاه میزبان، خبر لغو مسابقه را تائید کرد. 

در خبری که سازمان لیگ نوشته، نوعی اجبار دیده می‌شود چرا که سازمان لیگ تاکید داشت که بازی برگزار شود. کلید واژه «نظر استانداری» نشان دهنده همین موضوع است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.